رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-24 13:48
تنظیم اندازه قلم

پ

1:10
کد خبر: 147680

دستگیری عامل عرضه دارو بدون مجوز در فضای مجازی

دارو

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از دستگیری فردی که اقدام به عرضه دارو ، بدون مجوز در فضای مجازی کرده بود، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ محمدپور، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی در تشریح این خبر اظهار داشت: طی رصد انجام شده توسط کارشناسان پلیس فتا، فردی که در کانال یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به توزیع داروی طب سنتی بدون مجوز در 4 نقطه از شهر کرده بود شناسایی شد.

سرهنگ محمد پور ادامه داد: پس از پیگیری کارشناسان پلیس فتا مشخص شد این فرد از طریق فضای مجازی بدنبال تبلیغ برای توزیع داروهای طب سنتی در 4 نقطه از شهر بوده است که در ادامه بعد از حضور وی در پلیس فتا از وی تعهد گرفته شد تا از آن تاریخ به بعد هیچ گونه توزیعی نداشته باشند مگر اینکه با مجوز باشد و پرونده وی برای سیر مراحل قضایی به دادسرا ارسال شد.

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی تاکید کرد: کاربران عزیز توجه داشته باشند که فروش هر گونه دارو در فضای مجازی ممنوع بوده و چون دارو با سلامت مردم سروکار دارد به هیچ وجه به تبلیغاتی که در فضای مجازی در خصوص فروش دارو می‌بینند اعتماد نکنند و به داروخانه‌های محل سکونت خود مراجعه کنند و دارو مورد نظر خود را با هماهنگی پزشک خریداری و مصرف نمایند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان هشدار‌های پلیس فتا را جدی بگیرند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌رسان‌های‌‌ موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس‌ فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط