رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-01-25 10:59
تنظیم اندازه قلم

پ

1:01
کد خبر: 147702

پروفایلی که دردسر ساز شد

عکس پروفایل دردسر سازشد

رئیس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی و دستگیری عاملان انتشار تصاویر یکی از شهروندان در شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ علی جمالی، رئیس پلیس فتا ایلام در خصوص این خبر اظهار داشت: با مراجعه خانم جوانی به این پلیس و ادعای اینکه  تصاویر خصوصی وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان این پلیس، گرداننده صفحه اینستاگرامی مورد شناسایی قرار گرفت و پس از مستندسازی‌های لازم با هماهنگی مراجع محترم قضایی متهم دستگیر شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه متهم در بازجویی صورت گرفته به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد، عنوان داشت: متهم علت و انگیزه خود را افزایش تعداد دنبال کنندگان در فضای مجازی  و تبلیغات عنوان کرد.

رئیس پلیس فتا استان ایلام ضمن اشاره به اینکه متهم جهت سیر مراحل قانوانی تحویل مراجع قضایی داده شد، به کاربران توصیه کرد: از قرار دادن تصاویر شخصی و خصوصی خود در پروفایل حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی خودداری کنند تا مانع مزاحمت‌ها و به وجود آمدن مشکلات بعدی شود.

سرهنگ جمالی ضمن تشکر از همکاری خوب مردم در ارسال گزارشات مردمی، گفت: از عموم مردم درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه جرایم رایانه‌ای موضوع را سریعاً از طریق وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  به همکاران ما اطلاع دهند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط