رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-02-06 10:41
تنظیم اندازه قلم

پ

1:22
کد خبر: 147832

دستگیری مزاحم اینترنتی در اصفهان

دستگیری مزاحم اینترنتی در اصفهان

رئيس پليس فتا اصفهان گفت: فردی كه با ايجاد مزاحمت اينترنتي و ارسال پيام‌های عاشقانه برای خانمي جوان قصد جدايي او و همسرش را داشت توسط پليس فتا استان اصفهان شناسايي و دستگير شد.

پايگاه اطلاع رساني پليس فتا: سرهنگ مرتضوی رئيس پليس فتا اصفهان در تشریح این خبر گفت: در پي شكايت يكي از شهروندان مبني بر اينكه فردی ناشناس دائماً از طريق تلگرام برای او مزاحمت ايجاد مي‌كند و قصد دارد او و همسرش را از هم جدا كند بررسی موضوع در دستور كار اين پليس قرار گرفت.

وي افزود: شاكيه مدعي بود فرد مزاحم با اكانت ها و آی دی‌های مختلف در تلگرام به او پيام ها و استيكرهای دوستانه ارسال می‌كند و با وجود اينكه اطلاع دارد متاهل است از او خواستگاری كرده و درخواست نموده از همسرش جدا شود تا او را به همسری خود دربياورد.

این مقام انتظامی ادامه داد:با انجام اقدامات فني و تخصصي در فضای مجازی متهم که جواني 30 ساله و مجرد است به هويت رضا.ک شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ مرتضوی گفت: متهم كه به مزاحمت خود براي آن خانم اعتراف کرد يكي از انگيزه‌های خود را ديدن تصوير آن خانم در پروفايلش و در نتيجه علاقه مند شدن به او عنوان داشت.

وی بیان داشت : وقتي شاهد چنين پرونده هايي هستيم كه فردي با مشاهده عكس شخصي يك خانم در فضای مجازی مي‌تواند برای او مزاحمت ايجاد كند و چه بسا باعث جدايي او و همسرش شود و نيز خانواده هايي كه بخاطر همين موضوع از گسيخته و يا روابط سردي بين آن ها ايجاد شده ،بنابراين بايدآگاه باشیم عكس شخصي خود را در معرض ديد عموم قرار ندهيم و اگر اين قانون را رعايت كنيم كه تصاوير شخصي و خصوصي خود را به اشتراك نگذاريم و همچنين با ارسال پيام‌های مختلف مزاحم ديگران نشويم مطمئناً آسيب‌های فضای مجازی و شبكه‌های اجتماعي به حداقل می‌رسد.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط