رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-02-07 13:36
تنظیم اندازه قلم

پ

1:23
کد خبر: 147869

دستگیری فروشنده غیرمجاز اقلام بهداشتی در گرگان

فروش غیرمجاز

رئیس پلیس فتا استان گلستان گفت: طی رصد کارشناسان این پلیس، فردی که از طریق درج آگهی در سایت دیوار اقدام به تبلیغ و فروش اقلام بهداشتی بصورت غیرمجاز می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا؛ سرهنگ ابراهیم پرسا رئیس پلیس فتا استان گلستان در تشریح این خبر گفت: کارشناسان پليـس فتا استان در راستای شناسایی اخلال گران عـرضـه محصـولات بهـداشـتي، در پایش های فضای مجازی فـردي را شناسایی نمودند کـه بـا درج آگـهـي در سـايـت ديـوار ، اقـدام به تبلـيغ و فـروش محصولات بهـداشـتي از قبـيل ضدعفوني کننده دست و سطوح مي نمـود، که مـراتـب با تشکيل پرونده قضـايـي در دستور کار اين پليس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فعـالـيت متهم در سطح شهرستان گرگان می باشد که نامبرده پس از شناسایی، با دستور مقام قضایی، در محل کارگاه غیرمجاز خود دستگیر شد . 

سرهنگ پرسا گفت: متهم بدون هيچـگـونه مجـوز قانونی در راستاي تهـيه و توليد محصولات بهداشتي فعاليت داشته که پس از بازرسي از محل مذکور ، بيـش از 1000 ليـتـر انواع محصولات ضـدعفـوني کنـنده دسـت و سطـوح (تقريبا بيش از 150 ليتر الکـل سفـيد) ، يک دستگاه ميکـسر توليد محصولات بهداشتي (مخلوط کن صنعتي) و يک دستگاه تصفيه آب 5 فيلـتره ، مجـموعـاَ به ارزش بيـش از يک ميلـيارد ريال کشـف و تـوقيـف شـده و متهم به مرجع قضایی معرفی شد .

وی یاداور شد: پلیس فتا با قانون شکنانی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و فروش کالا بصورت غیرقانونی نمایند،برابر قانون رفتار خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا استان گلستان در پایان اظهار داشت: شهروندان عزیز ضمن خرید اقلام و محصولات بهداشتی از مراکز مجاز، احتکار و عرضه غیرقانونی کالاها را به پلیس از طریق شماره سه رقمی فوریت های پلیسی 110 گزارش نمایند و یا آن را از طریق مرکز فوریتهای سایبری سایت پليس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir با ما در ميان بگذارند .    

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط