رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-02-11 11:28
تنظیم اندازه قلم

پ

1:24
کد خبر: 147926

شناسایی فروشنده غیرمجاز اقلام بهداشتی در فضای مجازی

کشف اقلام غیرمجاز

رئیس پلیس فتا گلستان گفت: با رصد شبانه روزی فضای مجازی، فردی که از طریق درج آگهی بر روی یکی از سایت های واسطه خرید و فروش کالا، به صورت غیر مجاز اقلام بهداشتی را تبلیغ و به فروش می رساند، شناسایی و دستگیر شد . 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ دوم ابراهیم پرسا رئیس پلیس فتا گلستان در تشریح این خبر گفت:در شرایط کنونی کشور و با توجه به شیوع  ویروس کرونا و به تبع آن نیاز شهروندان به برخی اقلام و تجهیزات بهداشتی مانند ماسک، دستکش، مایع ضدعفونی کننده و ... متاسفانه  کلاهبرداران با فرصت طلبی و سوء استفاده از این نیاز شهروندان، اقدام به احتکار و نیز فروش این اجناس با قیمت‌های نامتعارف از طریق فضای مجازی می کنند.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا استان گلستان با رصد شبانه روزی فضای مجازی، فردی را که از طریق درج آگهی بر روی  یکی از سایت های واسطه خرید و فروش کالا، این اجناس و اقلام بهداشتی را تبلیغ و به فروش می رساند، شناسایی کردند . 

وی تصریح کرد : با تکمیل تحقیقات، ماموران پلیس فتا توانستند در یک عملیات موفق پلیسی، مخفیگاه گرداننده  این صفحه را شناسایی وبا هماهنگی مقام قضایی ضمن دستگیری متهم، بیش از 1941 عدد انواع ماسک فیلتردار و ساده به ارزش بیش از 450میلیون ریال کشف وضبط نموده و اقلام مکشوفه پس از سیر مراحل قانونی، در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار دادند.      

سرهنگ پرسا گفت: پلیس با قانون شکنانی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و فروش کالا بصورت غیرقانونی نمایند،برابر قانون رفتار خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا گلستان ضمن توصیه برای خرید اقلام و محصولات بهداشتی از مراکز مجاز، از همه شهروندان خواست احتکار و عرضه غیرقانونی کالاها را به پلیس از طریق شماره سه رقمی فوریت های پلیسی۱۱۰گزارش کنند و یا در صورت مشاهده تبلیغ و فروش اقلام بهداشتی در فضای مجازی، آن را از طریق سایت پليس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir با ما در ميان بگذارند .    
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط