رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-02-15 12:25
تنظیم اندازه قلم

پ

1:36
کد خبر: 147975

طبق گزارش‌ها، اینستاگرام در حال ساخت یک برنامه پیام‌رسانی جدید است

پیام‌رسانی جدید

طبق گزارش‌ها، اپلیکیشن اینستاگرام مطابق با برنامه خواهرخوانده خود که به نام "Threads" خوانده می‌شود، عمل می‌کند و هدف آن ایجاد صمیمیت بین کاربران و نزدیکی دوستان و دنبال کنندگان آن‌ها است. در این مقاله، همه‌چیز را در مورد اپ‌های آینده اینستاگرام مرور کنید.

 

به نظر می‌رسد اپ جدید، تلاش دیگری برای اپلیکیشن رسانه‌های اجتماعی متعلق به فیس‌بوک در جهت سبقت گرفتن از سایر اپلیکیشن‌های مشابه است. اپلیکیشن Threads از کاربران دعوت می‌کند تا موقعیت مکانی، سرعت و عمر باتری خود را به‌طور خودکار با آن دسته از اعضا که در فهرست دوستان نزدیک به کاربر اینستاگرام هستند، به اشتراک بگذارند.

instagram_f-696x365.png

نکته بسیار جالب دیگر در مورد این اپلیکیشن این است که با استفاده از ابزارهای خلاقانه اینستاگرام، ویژگی‌های پیشرفته‌تری مانند عکس، متن معمولی، فیلم‌ها و گیفت‌های مختلف را ارائه می‌دهد. طبق اطلاعات موجود و منابع در دسترس، این اپ در حال حاضر در مرحله آزمایش قرار دارد و به نظر می‌رسد یک برنامه پیام کوتاه متنی برای اینستاگرام باشد.
به عبارت ساده‌تر به نظر می‌رسد که Threads برای کاربرانی که می‌خواهند دوستان یا دنبال کنندگان نزدیک خود را در بخش‌های عمر باتری، سرعت مکان و سایر موارد بروز کنند، شکل یافته‌اند. این اپ تنها به افراد بانفوذ، هنرمندان، و یا شرکت‌ها محدود نمی‌شود، بلکه برای افراد معمولی نیز کاربرد دارد.
بعضی از اسکرین شات‌های تهیه‌شده از آزمون نشان می‌دهد که Threads، شامل یک منبع تغذیه مرکزی با یک نقطه سبز در پروفایل دوستانی است که در حال حاضر در اینستاگرام فعال هستند. این ویژگی، مشابه برنامه پیام‌رسان فیس‌بوک است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا داستان‌های نقل‌شده از دوستان خود را به‌سرعت مشاهده کرده و عملکرد دوربین مخصوص به خود را نیز اضافه کنند.
اگرچه هنوز مشخص نیست Threads چه نقش مهمی را در آینده غول فناوری فیس‌بوک بازی می‌کند، مارک زاکربرگ ، اما مدیرعامل شرکت فیس‌بوک، حرکت شرکت خود را برای تحول و انقلاب در مسائل مربوط به حریم خصوصی مطرح کرده و در تلاش است تا پیام‌رسان خصوصی واتس‌آپ، اینستاگرام و مسنجر ادغام گردد.
طبق گفته مدیرعامل شرکت، برنامه خواهرخوانده اینستاگرام یا Threads، هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و برای تولید نسخه نهایی نیاز به تحولات و پیشرفت‌های زیادی دارد.

 مترجم: فرحناز اسکندرلو

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط