رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-02-16 12:29
تنظیم اندازه قلم

پ

1:03
کد خبر: 148037

عاقبت مزاحمت برای هم دانشگاهی

1

رئيس پليس فتا استان کرمان از کشف پرونده اي با موضوع مزاحمت اينترنتي براي يکي از دانشجويان دانشگاه هاي استان خبر داد.

پایگاه اطلاع‌ رسانی پلیس فتا: سرهنگ امین یادگارنژاد، رئيس پليس فتا استان کرمان در تشریح این خبر اظهار داشت:دانشجوي خانمي با مراجعه به پليس فتا اعلام داشت که شخصي  ناشناس مدتي است که به صورت شبانه روزي در اینستاگرام براي وي ايجاد مزاحمت مي کندو با ارسال مطالب غير اخلاقي و... آرامش زندگي اش را  بر هم زده است .

اين مقام انتظامي در ادامه افزود: پرونده در دستور کار پليس فتا قرار گرفت و پس از اقدامات فني مشخص شد شخصي که اقدام به اين امر نموده از هم دانشگاهيان شاکي مي باشد لذا پس از شناسايي متهم و طي هماهنگي قضايي وي به اين پليس احضار شد.

وي بيان کرد:متهم پس از مواجه با قراين و شواهد به جرم خود اعتراف و از اين موضوع احساس ندامت کرد. در نهایت پرونده تکميل و به مراجع قضايي ارسال شد .

سرهنگ یادگارنژاد افزود: يکي از جرائم فضاي مجازي ايجاد مزاحمت براي افراد حقيقي و حقوقي مي باشد و متهمان فضاي مجازي به گمان اينکه هيچگاه شناسايي نمي شوند اقدام به ارتکاب جرم در اين فضا مي کنند.

رئيس پليس فتا استان کرمان از هموطنان خواست: توصیه‌های پلیس فتا را جدی بگیرند و در صورت مواجهه با موارد مشکوک در فضای مجازی، موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط