رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-02-21 07:29
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 148098

شناسایی مدیر صفحه اینستاگرامی آموزش رقص

اینستاگرام

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از دستگیری فردی که اقدام به راه اندازی صفحه اینستاگرامی آموزش انواع رقص کرده بود خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ محمدپور، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی در تشریح این خبر اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا طی رصد و بررسی فضای مجازی صفحه‌ی اینستاگرام دختر خانمی را مشاهده کردند که اقدام به گرفتن کلیپ آموزش انواع رقص از خود و انتشار آن در فضای مجازی کرده است.

وی ادامه داد: پس از پیگیری کارشناسان پلیس فتا استان، این فرد شناسایی شد و در ادامه برای توضیحات در خصوص انگیزه و هدف خود از انتشار این آموزش‌ها در این پلیس حضور پیدا کرد.

این مقام انتظامی گفت: پس از حضور وی در اداره پلیس، در ابتدا منکر کار خودش شد اما در ادامه با توجه به ادله موجود لب به اعتراف گشود و در اظهارات خود هدف و انگیزه‌ این کار را ایجاد روحیه شاد و هیجان دوران نوجوانی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که نامبرده در این زمینه فعالیت گسترده‌ای در فضای مجازی داشته است، که درنهایت پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا ارسال شد.

سرهنگ محمد پور خاطر نشان کرد: والدین گرامی همانگونه که در فضای حقیقی بر رفتار فرزندان خود نظارت می‌کنند در فضای مجازی نیز نظارت و همراهی لازم را با فرزندان خود داشته باشند. همچنین شهروندان عزیز می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌رسان‌های‌‌ موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس‌ فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط