رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-02-22 08:20
تنظیم اندازه قلم

پ

1:08
کد خبر: 148149

کسب منافع مالی دلیل راه اندازی کانال دوست‌یابی بود

دوست یابی

رئیس پلیس فتا شرق‌ استان‌تهران از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت و هتک حیثیت یکی از شهروندان دماوندی در شبکه‌های اجتماعی، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس‌فتا؛ سرهنگ "رضا‌ ملوکی" رئیس پلیس فتا شرق استان‌ تهران در این خصوص گفت: در پی شکایت خانمی مبنی بر اینکه شخصی ناشناس از طریق راه‌اندازی پیج درشبکه اجتماعی اینستاگرم و قرار دادن تصاویر شخصی وی و تعدادی خانم دیگر با درج مطالب توهین آمیز ایجاد مزاحمت نموده، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، هتک‌حیثیت و هتک‌حرمت علیه مالکین تصاویر منتشر شده، کارشناسان این پلیس با بررسی مستندات ارائه شده توسط شاکی و تحقیقات اولیه و انجام اقدامات خاص فنی متهم به هویت آقای "م-س" را شناسایی کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: متهم با کسب دستور مقام محترم قضايي به پلیس فتا احضار و پس از مشاهده مستندات پرونده، راهي جز اعتراف نداشته واظهار کرد" با توجه به وضع بد مالي جهت بدست آوردن مبالغي اقدام به اين کار کرده ام ".

رئیس پلیس فتا شرق استان‌تهران به کلیه شهروندان توصیه داشت: فضای مجازی محلی امن برای نگهداشت و انتشار تصاویر شخصی نیست و از کاربران فضای مجازی خواست تصاویر و فیلم‌های خصوصی و خاوادگی خود را اختیار دیگران قرار ندهند تا از بروز مشکلات بعدی پیشگیری شود.

سرهنگ ملوکی گفت: هموطنان در صورت نیاز به مشاوره یا ارائه گزارش موارد مشکوک می‌توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  بخش گزارشات مردمی با همکاران ما در ارتباط باشند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط