رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-02-25 22:46
تنظیم اندازه قلم

پ

0:57
کد خبر: 148239

مشکلات خانوادگی دلیل هتک حیثیت و نشر اکاذیب

هتک حیثیت

رئیس پلیس فتا ویژه‌ شرق استان‌تهران از شناسایی عامل انتشار اطلاعات شخصی شهروند فیروزکوهی در شبکه‌های اجتماعی، خبر داد.

پايگاه اطلاع‌رسانی پليس ‌فتا: سرهنگ رضا ملوکی رئیس پلیس فتا ویژه‌شرق استان‌تهران در توضیح این خبر گفت: با مراجعه خانمی جوان به کارشناسان این پلیس و ادعای اینکه فردی ناشناس با ارسال پیام‌های خلاف‌واقع برای بستگانم در پیام‌رسان تلگرام اقدام به هتک حیثیت بنده نموده، پرونده  توسط کارشناسان سایبری تشکیل و در دستور اقدام قرار گرفت.

این مقام مسئول افزود: با بررسی اظهارات اولیه شاکیه و مستندات ارائه شده، با انجام اقدامات خاص فنی هویت متهم آقای "ا-م" شناسایی و با دستور مقام محترم قضايي به این پلیس احضار شد.

رئیس پلیس فتا ویژه شرق استان تهران عنوان کرد: متهم پس از مراجعه ومشاهده مستندات پرونده لب به اعتراف گشود و اظهار داشت به علت بروز مسايل واختلاف خانوادگي طرفین در چند سال اخیر، اقدام به اين کار کرده است.

سرهنگ ملوکی از کاربران فضای مجازی خواست: تصاویر، فیلم‌های شخصی و خانوادگی خود را در فضای مجازی منتشر نکرده و آن‌ها را در اختیار دیگران قرار ندهند تا از بروز مشکلات بعدی پیشگیری شود. همچنین در صورت نیاز به مشاوره یا ارائه گزارش موارد مشکوک می‌توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  بخش گزارشات مردمی با همکاران ما در ارتباط باشند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط