رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-03-01 11:09
تنظیم اندازه قلم

پ

1:10
کد خبر: 148343

کشف 26 هزار ماسک غیرمجاز در شبکه های اجتماعی

فروش ماسک غیر مجاز

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی از کشف 26 هزار ماسک غیرمجاز و دستگیری چهار نفر در این رابطه و تحویل به مراجع قضایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محسن محمودی"رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی در تشریح این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و اقدام افراد سودجو و کلاهبردار به فروش اقلام بهداشتی در فضای مجازی، با بررسی های صورت گرفته توسط تیم رصد و پایش پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان افرادی در شبکه های اجتماعی اقدام به فروش ماسک به صورت غیرمجاز و اخلال در قیمت گذاری فروش ماسک در سطح استان می کردند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار این  پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه افزود:با تحقیقات انجام شده و هماهنگی های لازم با مقام محترم قضائی، اقلام بهداشتی و پزشکی غیرمجاز به تعداد 26 هزار عدد ماسک کشف و چهار متهم در این راستا دستگیر شدند. متهمان دستگیر شده با توجه به شواهد و مدارک موجود به جرم ارتکابی خود اعتراف نموده و از کار خود ابراز پشیمانی کردند .

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی به شهروندان و کاربران فضای مجازی توصیه کرد:هم میهنان به پیامهای بارگذاری شده در شبکه ها و صفحات مجازی در خصوص فروش اجناس پزشکی اعتماد نکرده و هرگونه اقدام را از سایت ها و محلهای قابل اعتماد خرید کرده و کلیه اخبار و اطلاعات مورد نیاز خود را صرفا از طریق رسانه ملی و خبرگزاری های معتبر دریافت نمایند در صورت مواجه با هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir گزارش کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط