رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-03-03 10:37
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 148358

شناسایی انتشاردهنده کلیپ قدرت نمایی در فضای مجازی

شناسایی و دستگیری انتشاردهنده ویدیو اراذل و اوباش

سرپرست پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری انتشار دهنده کلیپ قدرت نمایی و رجز خوانی اراذل و اوباش در فضای مجازی خبرداد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ سامع خورشاد، سرپرست پلیس فتا استان مازندران  در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی انتشار ویدئویی از سوی یکی از فعالان فضای مجازی مبنی براینکه يکي اراذل واوباش سابقه دار شهرستان غرب استان با هویت معلوم و سلاح شکاري اقدام به قدرت نمايي در حضور عموم نموده وو در آن لحظه فردي اقدام به تصوير برداري و انتشارآن در شبکه هاي اجتماعي می کند،  پیگیری این پرونده در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با انجام اقدامات  فنی، مالک صفحه اینستاگرام مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شد.متهم با مشاهده ادله دیجیتال، به بزه انتسابی خود اقرارکرد وعلت انتشار این فیلم را در راستای جذب مخاطب و بالابردن تعداد دنبال کننده‌ها عنوان داشت.

سرهنگ‌ خورشاد گفت: متهم ضمن تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد .

سرپرست پلیس فتا استان مازندران بیان داشت: از کاربران محترم درخواست داریم تا در صورت برخورد با محتوای مشکوک و مجرمانه با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir  در قسمت مرکز فوریتهای سایبری با ما در ارتباط باشند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط