رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-03-07 08:30
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 148391

جذب مدلینگ خانم های جوان به صورت غیر مجاز در سایت دیوار

دستگیری عامل جذب دختر جوان جهت مدلینگ در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی از دستگیری یک نفر که اقدام به جذب و استخدام مدلینگ خانم های جوان و مجرد به صورت غیر مجاز در سایت دیوار می کرد، خبرداد .

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ "محسن محمودی" رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی در تشریح این خبر گفت: بارصد و پایش صورت گرفته توسط تیم رصدپلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان فردی در سایت دیوار اقدام به جذب و استخدام مدلینگ خانم به صورت غیرمجاز می کرد که موضوع به صورت جدی در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با بررسی های اولیه مشخص شد متهم در سایت دیوار به صورت غیرمجاز اقدام به جذب و به کارگیری دختران جوان و زیر 30سال و مجرد جهت تبلیغ لباس و مدل می کند که باعث رواج بی بند و باری در جامعه می شود .

سرهنگ محمودی در ادامه افزود: افراد هنجارشکن در فضای مجازی مسترد فرصت به جهت سواستفاده در قالب های مجاز و غیر مجاز می باشند تا از نوامیس مردم به جهت رسیدن به اهداف شوم خود استفاده کنند لذا با تحقیقات و بررسی های سایبری و فنی متهم شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیرشد، وی در اظهارات خود هدف از این کار را تبلیغ لباس و انواع مدل بیان کرد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی به شهروندان و کاربران فضای مجازی توصیه کرد: هم میهنان به پیامهای بارگذاری شده در شبکه ها و صفحات مجازی در خصوص جذب و استخدام اعتماد نکرده و کلیه اخبار و اطلاعات مورد نیاز خود را صرفا از طریق رسانه ملی و خبرگزاری های معتبر دریافت نمایید در صورت مواجه با هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir گزارش کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط