رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-03-07 08:18
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 148397

پلیس فتا 5 عامل انتشار کلیپ ها و تصاویر آتلیه ای را احضار کرد

احضار 5 عامل منتشر کننده تصاویر آتلیه ای زوجین جوان

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و احضار پنج عامل منتشر کننده تصاویر آتلیه ای زوجین جوان در اینستاگرام خبر داد و گفت: متأسفانه به علت شیوع کرونا و شرایط دشواراقتصادی،برخی از کسب و کارها از شیوه های اشتباه و مغایر شئونات اخلاقی برای جذب مشتری استفاده می کنند.

سرهنگ "علی اصغر افتخاری" رئیس پلیس فتا استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا تشریح کرد: بر اساس گزارشات مردمی، پیج هایی از اینستاگرام به هدف تبلیغ یک آتلیه مشخص در یکی از شهرستان های استان هرمزگان اقدام به انتشار کلیپ و عکس های عاشقانه از زوجین جوان به عنوان تبلیغ می کنند به علت اهمیت صیانت از حریم خصوصی اشخاص و حرمت اجتماعی، موضوع ضمن هماهنگی با دادستان شهرستان مذکور در دستورکار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ افتخاری بیان داشت: با اقدامات فنی و عملیاتی کارشناسان پلیس فتا مشخص شد ادمین های پیج های اینستاگرام از کارکنان آتلیه مذکور می باشند که با هویت های جعلی اقدام به انتشار تصاویر و کلیپ های مغایر شئونات اجتماعی برای تبلیغ آتلیه مربوطه و جذب مشتری با بکارگیری شگردهای احساسی می کنند .

این مقام مسئول افزود: با هماهنگی های قضایی و صدور ابلاغیه ها سرانجام ضمن احضار متهمان و صاحب آتلیه به پلیس فتا ،پیج های اینستاگرام آنها حذف شد و متهمان نسبت به  شیوه اشتباه تبلیغات خود اظهار پشیمانی کردند و مشخص شد که تصاویر و کلیپ ها متعلق به آشنایان متهمین بوده و متأسفانه با رضایت آنها منتشر شده است،بنابراین پرونده متشکله همراه با گزارش نهایی برای اقدامات تکمیلی به دادسرا ارسال شد . 

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد :متأسفانه به علت شیوع کرونا و رکود اقتصادی،برخی از کسب و کارها به انگیزه های مالی از شیوه های اشتباه و مغایر شئونات اخلاقی برای جذب مشتری استفاده می کنند،که این موضوع به تدریج باعث چالش های جدی فرهنگی و اجتماعی خواهد شد. بنابراین آگاه سازی،حمایت های معیشتی و ارائه راهکارهای صحیح از سوی مسئولین برای رونق کسب و کارها بسیار ضروری است.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط