رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-03-11 13:28
تنظیم اندازه قلم

پ

0:58
کد خبر: 148479

نوه ناخلف حساب "مادربزرگ" را خالی کرد

نوه نا خلف

رئیس پلیس فتا استان همدان از دستگیری نوه ناخلفی که به‌صورت غیرمجاز مبلغ 8 میلیون ریال از حساب مادربزرگ خود برداشت کرده بود، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ فیروز سرخوش نهاد رئیس پلیس فتا استان همدان اظهار کرد: به دنبال شکایت خانمی 73 ساله مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی‌اش ، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا شهرستان ملایر قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی فنی و استعلامات صورت گرفته ، مشخص شد نوه شاکی پرونده با استفاده از رمزم دوم اقدام به خرید از فروشگاه‌های اینترنتی مختلف کرده بود که شناسایی و متعاقب آن دستگیر شد و در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف و انگیزه‌اش را از این کار نیاز شدید مالی عنوان کرد. 

این مقام مسئول از شهروندان خواست به‌منظور پیشگیری و جلوگیری از وقوع هرگونه جرائم اینترنتی، لازم است افراد در حفظ و نگهداری کارت‌های بانکی و اطلاعات آن کوشا و دقیق باشند و در صورت مواجهه با تراکنش و عملیات بانکی مشکوک در اولین فرصت نسبت به تغییر رمزهای آن  اقدام کنند.

سرهنگ سرخوش نهاد در پایان سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکى  www.cyberpolice.ir  را منشاء انتشار اخبار حوادث و هشدارهاى آموزشى پلیس فتا اعلام کرد و گفت: کارشناسان متخصص و فنى به‌عنوان پشتیبان سایت آماده دریافت گزارشات مردمى و اخذ نقطه نظرات شهروندان و کاربران هستند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط