رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-03-19 10:57
تنظیم اندازه قلم

پ

0:57
کد خبر: 148505

هشدار پلیس فتا زنجان به متقاضیان ثبت نام خودرو

هشدار پلیس فتا زنجان به متقاضیان ثبت نام خودرو

رئیس پلیس فتا زنجان از ترفند جدید کلاهبرداران جهت ثبت نام خودرو خبر داد و گفت: شهروندان جهت اطلاع از نحوه فروش خودرو به سایت اصلی شرکت‌های خودرو سازی اعلام شده مراجعه کنند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ محمدعلی آدینه لو رئیس پلیس فتا زنجان در تشریح این خبر گفت: با توجه به پیش ثبت نام شرکت‌های خودرو سازی داخلی جهت فروش خودرو، افراد فرصت طلب با استفاده از فرصت پیش‌آمده با ترفندهای مختلف اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کنند.

وی ادامه داد: به تازگی کلاهبرداران به بهانه تسهیل در روند خرید قطعی وتحویل فوری خودرو بدون ثبت‌نام، با ارسال پیامک، تماس تلفنی و یا تبلیغات گسترده در شبکه‌های اجتماعی در قبال دریافت مبالغی بابت پیش پرداخت، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کنند.

این مقام انتظامی از شهروندان درخواست نمودند به تبلیغات فضای مجازی بالاخص شبکه‌های اجتماعی در این خصوص توجه نکنند و در خریدهای اینترنتی مراقب اطلاعات کارت بانکی خود باشند و از صفحات اصلی درگاه‌های بانکی استفاده کنند.

رئیس پلیس فتا زنجان گفت: متقاضیان خودرو جهت اطلاع از زمان و نحوه فروش خودرو به سایت اصلی شرکت‌های خودرو سازی اعلام شده مراجعه نمایند و هرگونه اخبار موثق را در این رابطه از رسانه‌های ملی (رادیو و تلویریون)دنبال کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را از طریق 110 یا سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir گزارش کنند.

 

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط