رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-03-17 13:27
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 148558

دستگیری گرداننده گروه غیر اخلاقی در تلگرام

شناسایی و دستگیری گرداننده گروه هنجارشکن تلگرامی

رئیس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی و دستگیری گرداننده گروه غیر اخلاقی در تلگرام خبر داد که در آن اقدام به انتشار مسائل غیراخلاقی و ترویج بی بند و باری می‌کرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "علی جمالی" رئیس پلیس فتا استان ایلام در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی رصد کارشناسان پلیس فتا استان مشخص شد که یک گروه تلگرامی با بیش از 1500عضو، اقدام به ترویج بی بند و باری می کرده است، لذا رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارآگاهان سایبری قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا متهم  مورد شناسایی قرار گرفت و پس از هماهنگی با مراجع قضایی دستگیر شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه  پلیس فتا با هماهنگی همیشگی و مطلوب با مقامات قضایی با چنین افرادی برخورد خواهد کرد، ازهموطنان خواست: با افزایش سواد رسانه ای و نظارت و کنترل رفتارهای فرزندانشان در فضای مجازی، كمك بیشتری به آنان برای حضوری امن در فضای مجازی داشته باشند.

سرهنگ جمالی  گفت: از عموم مردم و کاربران شبکه‌های اجتماعی درخواست می‌شود هرگونه فعالیت مجرمانه و هنجارشکنانه در فضای مجازی را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی به همکاران ما اطلاع دهند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط