رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-03-24 11:40
تنظیم اندازه قلم

پ

0:52
کد خبر: 148709

رواج بی‌بند و باری و فساد در فضای مجازی جرم است

عامل اغفال کاربران در شهرستان ماکو دستگیر شد

رئیس پلیس فتا شهرستان ماکو تصریح کرد : رواج بی‌بند و باری و فساد در فضای مجازی جرم بوده و برابر قانون ، مجازاتی مانند حبس و جزای نقدی به دنبال خواهد داشت. 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ شهریار قربانپور رئیس پلیس فتا شهرستان ماکو در تشریح این خبر گفت: کارشناسان پلیس فتا شهرستان ماکو استان آذربایجان‌غربی با رصد و پایش فضای مجازی اقدام به شناسایی صفحه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام کردند که با بارگزاری محتوای فریبنده و غیر‌اخلاقی اقدام به کلاهبرداری از کاربران می کرد . 

وی ادامه داد: با اقدامات فنی و پلیسی کارشناسان این پلیس گرداننده صفحه مورد نظر شناسایی قرار گرفت و با دستور مقام قضایی دستگیر شد.

این مقام مسئول افزود: فرد مورد نظر با مشاهده مستندات کافی به بزه ارتکابی خود اعتراف و اعلام کرد که از طریق این محتوا تاکنون 19 نفر از کاربران را فریب داده و مبالغی را آن‌ها کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ قربانپور گفت: رواج بی‌بند و باری و فساد در فضای مجازی جرم بوده و برابر قانون ، مجازاتی مانند حبس و جزای نقدی به دنبال خواهد داشت.

 رئیس پلیس فتا شهرستان ماکو از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه موارد خلاف قانون آن را از طریق سایت فتا (www.cyberpolice.ir) به این پلیس اعلام کنند . 
 

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط