رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-14 07:32
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 148745

دستگیری ماموران قلابی در بجنورد

فتا

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی از دستگیری دو برادر که با جعل عنوان، ضمن معرفی کردن خود به عنوان مأمور پلیس فتا و بازپرس داسرای عمومی انقلاب در استان خراسان شمالی، از شهروندان کلاه‌برداری کرده بودند، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرگرد "یوسف شاکری" رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا استان خراسان شمالی مبنی بر این‌که افرادی با جعل عنوان مأمور پلیس فتا و بازپرس دادسرا به بهانه انجام کار از آنان کلاه‌برداری و اخاذی  کرده است، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های همه‌جانبه و هماهنگی‌های لازم قضایی در یک عملیات غافلگیرانه، متهمان در مخفیگاه خود در شهرستان بجنورد دستگیر و ادله‌ی جرم نیز از آن‌ها کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی بیان داشت: از منزل متهمان تعدادي اسناد و مدارک از قبيل رسيد و مهرهای جعلی از افراد و شرکت‌های مختلف و همچنين فيلم‌ها، تصاوير و پيامک‌هاي مشابه با موضوع پرونده کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شاکیان پرونده رو به افزایش است، تصریح کرد: خوشبختانه افزایش آگاهی مردم نسبت به شیوه‌های جدید کلاه‌برداران باعث شده است که دست مجرمان، در کمترین زمان ممکن برای پلیس رو شود.

سرگرد یوسف شاکری بیان داشت: باکسانی که با غصب عنوان پلیس، قصد اخاذی از مردم را داشته باشند به‌شدت برخورد خواهیم کرد، چراکه این افراد سودجو علاوه بر اجرای نیات شوم خود، بی‌اعتمادی به پلیس را در بین شهروندان به وجود می‌آورند.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی از هموطنان خواست: در صورت مواجهه با هر گونه مشکل و موارد خلاف قانون در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) با ما در میان بگذارند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط