رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-04 08:32
تنظیم اندازه قلم

پ

0:52
کد خبر: 148873

بن‌های تخفیفی که خریدارانش را نقره داغ کرد

بن تخفیف

رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که با عنوان فروش بن‌های تخفیف اقدام به کلاهبرداری می‌کرد و از شهروندان خواست فریب آگهی‌های اغوا کننده را نخورند.

سرهنگ حشمت سلیمانی رئیس پلیس فتا فارس در گفت ‌و‌گو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا گفت: با مراجعه فردی به اداره پلیس که مدعی شده بود مورد کلاهبرداری اینترنتی قرار گرفته است، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: طی این مدت، تعداد 30 پرونده دیگر با موضوع آگهی بن های تخفیف به این پلیس ارسال شد که شاکیان به همین روش مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند.

سرهنگ  سلیمانی گفت:  با توجه به حساسیت موضوع و افزایش قربانیان، یک تیم از کارشناسان این پلیس به صورت شبانه روزی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که پس از بررسی‌های دقیق و فنی، متهم کمتر از یک هفته مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام مسئول به همشهریان توصیه کرد: هرگز فریب آگهی‌های اغوا کننده را نخورند و تا قبل از دریافت خدمات و یا دریافت کالا، اقدام به واریز وجه نکنند.هم چنین در صورت برخورد با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir بخش گزارش‌های مردمی اعلام کنند.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط