رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-04 16:11
تنظیم اندازه قلم

پ

1:43
کد خبر: 148889

مایکروسافت اولین پیش نمایش عمومی از آنتی ویروس Defender خود را برای Android منتشر کرد

آنتی ویروس Defender

Microsoft Defender ATP اکنون از پیش نمایش عمومی خارج شده و به طور کلی برای همه کاربران لینوکس در دسترس است. 

از امروز، مشتریان محصول آنتی ویروس تجاری مایکروسافتDefender Advanced Threat Protection ‪(ATP)‬ می‌توانند اولین نسخه از محصول Android را نصب کنند.

این محصول با نام "Microsoft Defender ATP for Android" فوریه امسال در کنفرانس امنیتی RSA معرفی شد و اکنون به اولین پیش نمایش عمومی خود رسیده است.

شرکت‌هایی که با Microsoft Defender ATP قرارداد بسته‌اند گزینه جدیدی به داشبوردشان اضافه شده است که می‌توانند این ویژگی را فعال کرده و یک برنامه Android را به دستگاه‌های کارمندان اضافه کنند.

این برنامه جدید مانند یک محصول آنتی ویروس کلاسیک کار می‌کند که گوشی را برای برنامه‌های مخرب و سایر بدافزارها اسکن کرده و در حالی که کاربر در حال مرور وب است، سایت‌های مخرب و فیشینگ را شناسایی می‌کند. همچنین می‌توانند دسترسی کاربران به سایت‌های خاص را بر اساس یک بلاک لیست از پیش تعریف شده مسدود کنند. 

defender-android-screens.png

همچنین این برنامه به عنوان یک دروازه بان برای شبکه شرکت کار می‌کند و به کارمندان IT این امکان را می‌دهد که گوشی‌های هوشمند اندرویدی را خارج از شبکه شرکت قفل کرده یا از دسترسی کاربران به برنامه‌های شرکتی جلوگیری کنند.

"Kanishka Srivastava" مدیر ارشد مایکروسافت گفت:" هنگامی که Microsoft Defender ATP در گوشی Android متوجه می‌شود که یک برنامه مخرب روی دستگاه نصب شده است، دستگاه را به عنوان "پرخطر" طبقه بندی می‌کند و آن را در مرکز امنیت Defender Microsoft قرار می‌دهد. "

Srivastava می‌گوید: کارمندان امنیتی یک شرکت با استفاده از مجموعه‌ای از قوانین از پیش تعریف شده می‌توانند دسترسی هر وسیله‌ای را که به فهرست "ریسک بالا" اضافه شده است به منابع شرکت مانند سرور Outlook یا حساب‌های OneDrive مسدود کنند.

علاوه بر این، مشابه نسخه ویندوز Defender ATP، هر گونه شناسایی حوادث مشکوک نیز ثبت می‌شود و به مرکز امنیت مایکروسافت Defender ارسال می‌شود.

اطلاعات اضافی در مورد Microsoft Defender ATP برای پیش نمایش عمومی اندروید در صفحه اسناد رسمی مایکروسافت در دسترس است.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط