رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-09 11:49
تنظیم اندازه قلم

پ

1:25
کد خبر: 148972

کشف پرونده درگیری و فحاشی 2 خواستگار

کشف پرونده درگیری و فحاشی 2 خواستگار

سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان از کشف پرونده توهین و تهدید در فضای مجازی خبر داد و گفت: خواستگار سابق به علت دریافت جواب منفی از خانم مورد علاقه،اقدام به جوسازی و درگیری با خواستگار فعلی کرده بود.

سرگرد "احسان بهمنی" سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا تشریح کرد:  چندی پیش شخصی به پلیس فتا استان مراجعه کرد و ضمن ارائه مرجوعه قضایی، اظهار داشت فردی به واسطه اینستاگرام، تماس صوتی و پیامک، اقدام به تهدید جانی وی و اهانت به مراکز رسیدگی به جرائم می کند.

سرگرد بهمنی بیان داشت:  با بررسی های اطلاعاتی مشخص شد متهم خواستگار همکار خانمی است که شاکی از وی خواستگاری و پاسخ منفی دریافت کرده است،به همین خاطر به مشاجره و درگیری فیزیکی با متهم می پردازد حتی به خودروی او آسیب وارد می سازد،بنابراین در پرونده ای دیگر در مراجع قضایی  شاکی خود متهم است،بر همین اساس مشاجره های شدید و تهدیدات جانی از طرف خواستگار فعلی در فضای مجازی بر علیه او به وقوع می پیوندد و خواستگار سابق برای تحت فشار گذاشتن رقیب عشقی اقدام به شکایت متقابل می کند.

این مقام مسئول افزود: سرانجام طی تحقیقات تکمیلی و هماهنگی با مقام محترم قضایی، متهم به پلیس فتا استان احضار شد لیکن به علت امتناع متهم از دریافت ابلاغیه، عاقبت متهم به پلیس فتا استان مراجعه و اظهار پشیمانی کرد. سرانجام با رضایت شاکی، پرونده همراه با گزارش نهایی به دادسرا ارسال شد.

این مقام انتظامی  خاطر نشان کرد : متأسفانه بسترسازی افراد برای جمع آوری ادله دیجیتال بر علیه شاکی خود در پرونده ای دیگر، یکی از حربه های این افراد برای اعمال فشار به طرف متقابل و جلب رضایت وی می باشد، همچنین مستند به ماده ۶۰۹ قانون مجازات اسلامی برای توهین به مراکز قضایی و پلیس 3 تا 6 ماه حبس و یا ۷۴ ضربه ‌شلاق و یا پنجاه ‌هزار تا یك ‌میلیون ‌ریال جزای نقدی تعیین شده است.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط