رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-14 08:46
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 148998

کشف پرونده انتشار فیلم تیراندازی با سلاح کلاشینکف

کشف پرونده فیلم تیراندازی با سلاح کلاشینکف

سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان از کشف پرونده انتشار فیلم تیراندازی با سلاح کلاشینکف در میناب خبر داد و گفت: يک قبضه سلاح جنگي کلاشینکف به همراه يک عدد خشاب خالي و 18 عدد فشنگ جنگي شناسایی شد. 

سرگرد "احسان بهمنی" سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا تشریح کرد: در پی رصد فضاي مجازي توسط کارشناسان پلیس فتا، کلیپی کوتاه با محتوای تیراندازی با سلاح کلاشینکف در استان هرمزگان از طریق صفحه اینستاگرام مشاهده شد.

وی افزود: پس از بررسي هاي فني توسط کارآگاهان سایبری، گرداننده صفحه مورد شناسایی قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی و همکاری پلیس پاوا و حمایت های عملياتي فرمانده انتظامی شهرستان مذکور، مأموران به آدرس شناسایی شده مراجعه کردند و ضمن دستگیری متهم، سلاح و فشنگهای مربوطه کشف شد.

این مقام مسئول بیان داشت: در بازجویی و تحقیقات تکمیلی، متهم اظهار داشت : حدود چند سال پيش به يکي از شهرهاي مرزي رفته بودم و اين سلاح را به عنوان هديه از دوستم دريافت کردم وهنگامی که به همراه آشنایان به خارج از شهر رفتم به علت کنجکاوي و تفریح اقدام به تير اندازي کردم که فيلم مربوطه توسط شخص ناشناس در فضاي مجازي منتشر شده است.

سرگرد بهمنی با اشاره به پشیمانی متهم از عمل مجرمانه اش، افزود: درنهایت ضمن ارسال گزارش نهایی،متهم به دادسرا اعزام شد و در اين خصوص قرار قضايي صادر شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد : واردات و صادرات هر نوع سلاح، مهمات و مونتاژ و تعمیر ونگهداری آن بدون مجوز مراجع ذی‌صلاح و بی توجهی به قانون حمل اسلحه، جرم است و فرد خاطی  به مجازات های حبس از 6 ماه تا 15 سال بر حسب نوع سلاح محکوم می شود.

سرپرست پلیس فتا استان هرمزگان به کاربران توصیه کرد: در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش خدمات الکترونیکی، لینک ثبت گزارش های مردمی با ما در میان بگذارند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط