رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-17 11:45
تنظیم اندازه قلم

پ

1:39
کد خبر: 149100

پدر زن شاکی متهم از آب در آمد

پدر زن شیطون دستگیر شد

سرپرست پلیس فتا غرب استان تهران با اشاره به کشف یک پرونده برداشت غیر مجاز گفت : در بررسی به عمل آمده مشخص شد پدر زن ، از حساب داماد مخفیانه پول برداشت می‌کرد ، خبر داد.

سرهنگ موسوی سرپرست پلیس فتا غرب استان تهران در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا عنوان کرد: یکی از شهروندان به پلیس فتا مراجعه کرد و با ارائه شکایت نامه با دستور قضایی با موضوع برداشت غیر مجاز از حساب بانکی به صورت اینترنت خواستار رسیدگی شد. 

این مقام انتظامی تشریح کرد: در گام اول کارشناسان پلیس فتا اقدام به ثبت اظهارات شاکی نمودند و در مرحله بعد با تحقیقات فنی از حساب شاکی متوجه موضوع مشکوکی شدند که تمامی مبالغ کسر شده از یک سوپر مارکت در نزدیکی محل سکونت شاکی برداشت شده است.

سرهنگ موسوی ادامه داد: در ادامه برای تحقیقات تکمیلی با کسب دستور مقام قضایی دوربین‌های سوپرمارکت مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت متهم اصلی پرونده که پدر زن شاکی بوده است شناسایی شد.

وی بیان داشت: با شناسایی متهم و پس از هماهنگی با مقام قضایی، متهم به پلیس فتا احضار شد و طی بررسی های به عمل آمده بیان داشت که دامادم به بنده اعتماد داشته و اطلاعات بانکی خود را اختیار بنده گذاشته بود و به علت اینکه sms حسابش فعال نبود، متوجه برداشت ها نمی‌شد و به همین علت من هم از این موقعیت سوءاستفاده کردم و گاهی اوقات پول برداشت می کردم.

این مقام مسئول گفت: پس از تکمیل پرونده و درج اعترافات متهم در پرونده، پرونده به همراه شاکی و متهم جهت سیر مراحل قانونی به دادسرای مربوطه ارسال شد.

این مقام مسئول به مردم هشدار داد: شهروندان می‌بایست مراقب  کارت و اطلاعاتی بانکی خود باشند و حتما در اولین گام امکان ارسال پیامک برداشت از حساب بانکی خود را فعال کنند که اگر حساب بانکی شهروندان مورد سوءاستفاده قرار گرفت سریعاً متوجه شده و پیگیری کنند. 

وی از هموطنان درخواست کرد: ازآنجایی‌که همکاران بنده به صورت شبانه‌روز در خدمت شهروندان بوده و با رصد و پایش فضای مجازی به دنبال برقراری امنیت سایبری شهروندان می‌باشند، لذا هرگونه محتوا و برنامه مشکوک را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir  لینک مرکز فوریت‌های سایبری با پلیس فتا در میان بگذارید.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط