رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-18 12:42
تنظیم اندازه قلم

پ

1:43
کد خبر: 149127

عدم دارا بودن مهارت در فن‌آوری باعث ایجاد تنگنا در بهره‌وری کارگران از راه دور می‌شود

کار

فقدان مهارت‌های فن‌آوری به دلیل ایجاد کارایی در کار از راه دور برای طولانی‌مدت در ایجاد بهره‌وری مؤثر است.

بر اساس نظرسنجی موسسه Questionmark از کارفرمایان خواسته‌شده تا اطمینان حاصل کنند که افراد همچنان از مهارت‌های فنی لازم برخوردار هستند، زیرا به نظر می‌رسد کار از راه دور با وجود کووید 19 ادامه یابد.

​بهره‌وری در بین کارگران از راه دور کاهش‌یافته است

یک مطالعه نشان داد که علیرغم آشنایی بیشتر کارمندان با فناوری هنگام تعطیلی‌های اخیر، بهره‌وری در بین کارگران از راه دور در انگلیس 20درصد کاهش‌یافته است. سایر کشورهای اروپایی این قضیه واضح‌تر قابل‌مشاهده است. این میزان از فرانسه-آلمان-ایتالیا از 70-55 درصد حیرت‌انگیز است.

این مطالعه بخش اعظم افت بهره‌وری را به خطای فنی کاربر نسبت می‌دهد. دريافت كه مسائل مربوط به تكنولوژي به‌طور فزاینده‌ای باعث می‌شود كارگران احساس كمتري ایجاد كنند.

working_from_home.jpg

و همچنین موانع بهره‌وری، خطاها و آسیب‌پذیری‌هایی که همراه با دورکاری وجود دارد، باعث افزایش امنیت و نقض داده‌ها می‌شوند. در سراسر انگلیس، ایالات‌متحده، فرانسه و آلمان، 46٪ از کارفرمایان حداقل یک حادثه امنیتی را از زمان تعطیلی‌ها تجربه کرده بودند. 51٪ افزایش تعداد حملات فیشینگ ایمیل را ثبت کردند.

ضرورت آزمایش و ارزیابی منظم مهارت

ازآنجاکه صحبت‌ها از موج دوم "COVID-19" حکایت دارد، بسیاری از کارفرمایان تمایلی به افتتاح مجدد دفاتر و فضاهای کاری ندارند. اگر ادامه کار از راه دور به میان‌مدت انجام شود، بسیار مهم است که کارکنان مهارت لازم برای بازیابی بهره‌وری را داشته باشند.

آزمایش مهارت‌های منظم و ارزیابی نیروی کار به کارفرمایان کمک می‌کند تا درک کنند که کارگران در کجا مشاجره می‌کنند. این کارفرمایان را قادر می‌سازد در مورد آموزش و مداخلات دیگر تصمیمات خوبی بگیرند.

لارس پدرسن، مدیرعامل Questionmark گفت: "در ابتدا به نظر می‌رسید كه كار از راه دور ممكن است برای چند هفته دوام آورد. کارفرمایان می‌توانند کارکردهای اساسی را در اولویت قرار دهند و چشم‌پوشی را به سمت افت‌وخیزهای گاه‌به‌گاه بهره‌وری تبدیل کنند؛ اما با حرکت گسترده در خانه به وسط دوره متوسط ​​، این امر به‌وضوح پایدار نیست.

"با آزمایش مهارت در نیروی کار، کارفرمایان می‌توانند نقاط شکاف در بهره‌وری را تشخیص داده و آموزش و پشتیبانی مربوط را معرفی کنند."

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط