رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-18 12:08
تنظیم اندازه قلم

پ

0:57
کد خبر: 149153

فرزندانمان را در ایام تعطیلی مدارس بیش تر در فضای مجازی کنترل کنیم

کنترل فرزندان در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا استان همدان گفت: با توجه به اوقات فراغت فرزندان در ایام تعطیلی مدارس و دسترسی آسان آنها به فضای مجازی لازم است برای جلوگیری از آسیب‌های غیر‌قابل جبران بیش از پیش آنها را در این فضا همراهی کنیم . 

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ فیروز سرخوش نهاد رئیس پلیس فتا استان همدان: با توجه به وضعیت فضای مجازی و کنجکاوی کودکان و نوجوانان برای یافتن مطالب جدید در صورت عدم کنترل والدین در این فضا باعث دردسترس قرار گرفتن مطالب نامناسبی متناسب با سن آنها می شود، که این مطالب می تواند ضربات جبران ناپذیری به روحیه و افکار آنها وارد کند.

وی افزود: با کنترل والدین در فضای مجازی می‌توان از دسترس قرار گرفتن این مطالب نامناسب تا حد بسیار زیادی جلوگیری کرد و استفاده مناسب از فضای مجازی را به فرزندان آموخت.

این مقام مسئول بیان داشت: راه‌های بسیار زیادی برای کنترل فرزندان در فضای مجازی وجود دارد که یکی از مفدترین این راه‌ها استفاده از نرم‌افزارهای کنترل والدین است، با استفاده از این نرم‌افزارها می‌توان از دسترسی فرزندان به اطلاعات غیرمفید جلوگیری کرد یا برای استفاده از فضای مجازی زمانبندی خاصی مشخص کرد.

رئیس پلیس فتا استان همدان گفت: پلیس فتا به‌صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می‌توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارش‌های مردمی با ما در میان بگذارند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط