رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-23 08:45
تنظیم اندازه قلم

پ

1:01
کد خبر: 149268

کلاهبردار اینترنتی که تحت تعقیب پلیس بین الملل بود ، دستگیر شد

پلیس فتا ا البرز

رئیس پلیس فتا استان البرز گفت: فردی که با حضور در یکی از کشورهای همسایه اقدام به کلاهبرداری های متعدد اینترنتی کرده بود و به واسطه این موضوع تحت تعقیب پلیس بین الملل قرار گرفته بود، بلافاصله پس از حضور در شهر کرج دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "محمد اقبالی" رئیس پلیس فتا استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی تردد یک کلاهبردار تحت تعقیب پلیس بین الملل در شهر کرج، بررسی موضوع در دستورکار پلیس فتا استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در بررسی های اولیه خود متوجه شدند متهم با حضور در یکی از کشورهای همسایه با تشکیل یک باند کلاهبرداری اینترنتی اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب های شهروندان کرده بود و به واسطه این موضوع تحت تعقیب مراجع قضائی اکثر استان های کشور و پلیس بین الملل قرار گرفته است.

سرهنگ اقبالی اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در منطقه گوهردشت کرج شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس فتا انتقال دادند . 

این مقام انتظامی از تحویل متهم برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی خبر داد و در ادامه از کاربران خواست: هشدار‌های پلیسی را جدی بگیرند و در صورت مواجه با موارد مشکوک و یا نیاز به اخذ مشاوره و راهنمایی با مراجعه به بخش مرکز امداد و فوریت‌های سایبری پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir از خدمات آنلاین و بر خط این پلیس بهره‌مند شوند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط