رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-25 15:13
تنظیم اندازه قلم

پ

1:34
کد خبر: 149307

ابزاری برای اطلاع از هک شدن آیفون و آیپاد

آیاiPhone ، iPad یا iPod Touch شما هک شده است؟

این ابزار می‌تواند یک اسکن دقیق از دستگاه‌های iOS و iPadOS شما انجام داده و به شما اطلاع دهد که آیا فعالیت مشکوکی در آن وجود دارد یا خیر.

آیا تاکنون فکر کرده اید که “ آیا iPhone ،iPad یا iPod touch شما هک شده است؟ ” در پاسخ باید گفت : احتمالا نه

اما اطلاعات زیادی در مورد گوشی‌های هوشمند وجود دارد که حتی می‌توان از آن برای شناسایی دقیق صاحبش نیز استفاده کرد. خبر خوب این است که ابزارهایی برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا دستگاه شما به خطر افتاده است وجود دارد. یکی از این ابزارها Certo AntiSpy است.

درواقع Certo AntiSpy یک برنامه نیست بلکه ابزاری ست که شما در ویندوز یا Mac دانلود و نصب می‌کنید و از آن برای اسکن کردن و تهیه نسخه پشتیبان از iOS یا iPadOS خود پس از نفوذ استفاده می‌کنید.

برای اینکار شما به یک نسخه پشتیبان محلی از دستگاه خود نیاز دارید.(مانند نسخه‌های پشتیبانی که توسط iTunes گرفته شده است) بنابراین این ابزار همچنین می‌تواند به شما در جلوگیری از دست رفتن داده ها کمک کند.

نحوه کار Certo AntiSpy آسان است. شما از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه می‌کنید، و سپس به آن اجازه می‌دهید که آن را اسکن کند. این برنامه jailbreaks  بودن گوشی را اسکن می‌کند و به دنبال جاسوس افزار می‌گردد و در صورت نصب هرگونه موارد مشکوک ، آن را به شما هشدار می‌دهد.

certo02.jpg

علاوه بر این، Certo AntiSpy به شما این امکان را می‌دهد که تنظیمات حریم خصوصی را در برنامه‌هایی که نصب کرده‌اید انجام داده  و نگاهی به دسترسی های آنها شامل GPS ، میکروفون یا دوربین شما داشته باشید. این برنامه خیلی سریع عمل می‌کند، اسکن آیفون چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد.

برای استفاده از این ابزار باید هزینه‌ای پرداخت کنید. اگر نمی‌خواهید برای امنیت آیفون خود هزینه  کنید ، یکی از بهترین اقدامات امنیتی آن است که به طور منظم آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید .

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط