رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-25 09:48
تنظیم اندازه قلم

پ

1:09
کد خبر: 149316

توسعه پیشتاز شرکت گوگل در پرداخت‌های دیجیتال

Google Pay

بر اساس گزارش ارائه‌شده توسط واحد فناوری اطلاعات شرکت گوگل این شرکت با پیشرفت در پرداخت دیجیتال گام مؤثری در ارتقا Google Pay به عنوان یک پورتال تجاری برداشت.

برای آن دسته از افرادی که روی این موضوع شرط می‌بستند که در این شیوع ویروس کرونا کدام تکنولوژی جدید و قوی‌تر از قبل به وجود خواهد آمد که امنیت کاربران را تضمین کند، به نظر می‌آید پرداخت غیرحضوری و امن در این میان برنده میدان باشد.

برای سال‌های متمادی اکثر آمریکایی‌ها از این ویژگی شرکت‌های اپل، سامسونگ و گوگل که به کاربران اجازه می‌داد تا از طریق قابلیت NFC تلفن‌های هوشمند خود در جایگاه‌های استفاده و تراکنش مالی خود را انجام دهند غافل بودند. کشورهای زیادی هنوز هستند که تراکنش خود را فیزیکی و از طریق کارت‌های اعتباری انجام می‌دهند البته باید اضافه کرد که فروشگاه‌های زیادی هستند که هنوز مجهز به سامانه پرداخت هوشمند غیر لمسی نیستند.

شیوع و اپیدمی بیماری کرونا درنهایت توانست فروشگاه‌های بیشتری را مجبور به تغییر کند و در این اثنا برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ما باید تمرین می‌کردیم که خود ر ا عادت دهیم که کمترین مقدار لازم به اشیا دست بزنیم و رعایت اصول بهداشتی را داشته باشیم و بر این اساس یک نظرسنجی صورت گرفته در اواخر ماه مارس سال جاری نشان می‌دهد استفاده از پرداخت‌های امن و هوشمند به‌طور چشمگیری افزایش‌یافته است.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، شرکت گوگل در حال برنامه‌ریزی برای طراحی و به‌روز کردن Google Pay برای ﺁمریکا می‌باشد و به این امید است که ﺁن را به یک پورتال تجاری و پیشتاز در سراسر دنیا تبدیل کند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط