رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-24 13:41
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 149317

قدرت نمایی با سلاح گرم و سرد در فضای مجازی جرم است

قدرت نمایی

رئیس پلیس فتا لرستان گفت: قدرت نمایی با سلاح گرم و سرد در فضای مجازی جرم است که برابر قانون با افرادی که در فضای مجازی نسبت به ایجاد رعب و وحشت اقدام می کنند، برخورد خواهد شد.

پايگاه اطلاع رساني پليس فتا: سرهنگ آرش ابراهیمی رئیس پليس فتا لرستان در تشریح این خبر گفت: فردی با تهیه و انتشار تصاویر و کلیپ های مختلف شخصی به منظورخود نمایی و نحوه استفاده از سلام های گرم و سرد اقدام به قدرت نمایی می کرد و باعث ترویج خشونت و ایجاد رعب و وحشت در بین کاربران فضای مجازی شده بود شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: متهم با نمایش و تیر اندازی با استفاده از سلاح های جنگی مانند کلاشنیکف، کلت کمری و همچنین رجز خوانی کلیپ های را مبنی برقدرت نمایی در فضای مجازی منتشر می کرد.

اين مقام انتظامي بيان داشت: با هماهنگی مرجع قضایی ادمین پیچ دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد ، زمانی که در برابر ادله موجود قرار گرفت لب به اعتراف گشود و انگیزه خود را خودنمایی جهت دیده شدن عنوان کرد.

رئیس پلیس فتا لرستان با اشاره به اینکه قانون جرایح رایانه ای به صراحت موارد ممنوعه استفاده و فعالیت در فضای مجازی را مشخص کرده است ، گفت : شهروندان در صورت هرگونه موارد مشابه و مشکوک می توانند با  حضور در پلیس فتا یا با مراجعه به سایت www.cyberpolice.ir  در قسمت گزارشات مردمی ثبت کنند.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط