رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-04-25 12:12
تنظیم اندازه قلم

پ

1:03
کد خبر: 149343

عامل فروش داروهای غیرمجاز در فضای مجازی دستگیر شد

عامل فروش داروهای غیرمجاز در فضای مجازی دستگیر شد

رئیس پلیس فتا زنجان از شناسایی و دستگیری عامل فروش داروهای غیرمجاز در فضای مجازی خبر داد و گفت: از متهم دستگیر شده تعداد بیش از 4 هزار انواع داروی غیرمجاز کشف و ضبط شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ "محمدعلی آدینه لو" رئیس پلیس فتا زنجان گفت: در راستای مبارزه با فروشندگان دارو در فضای مجازی طی رصد و پایش صورت گرفته توسط پلیس فتا مرکز استان، پرونده‌ای با موضوع فروش دارو به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی بیان داشت:طی اقدامات فنی و پلیسی متهم به هویت معلوم مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضائی در یکی از شهرستان‌های استان زنجان دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد.

این مقام مسئول ادامه داد: از متهم دستگیر شده تعداد بیش از 4 هزار انواع داروی غیرمجاز کشف و ضبط شد.

سرهنگ آدینه لو با بیان اینکه خرید و فروش محصولات دارویی در فضای‌ مجازی ممنوع است، افزود: پلیس فتا با رصد‌های مستمر و شبانه روزی خود در فضای مجازی با کسانی در این فضا اقدام به فروش این گونه اقلام کنند، برخورد قانونی خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا زنجان با بیان اینکه امکان ارائه داروهای تقلبی و تاریخ گذشته در فضای مجازی متصور است، اظهار داشت: شهروندان بهتر است هرگونه دارو و مواد بهداشتی را از دارو خانه‌ها یا مراکز بهداشت تهیه و خریداری نمایند و در صورت مشاهد هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir یا 110 گزارش کنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط