رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-04 15:32
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 149475

نقش موثر پلیس فتا در تامین امنیت فضای مجازی

سردار رضایی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازید از پلیس فتا ناجا گفت :امروزه نقش پلیس فتا در تولید امنیت در فضای مجازی برای کاربران و آحاد جامعه نقش بسیار حیاتی، پررنگ و تاثیرگذار است.

سردار  "قاسم رضایی" در حاشیه حضور و بازدید از پلیس فتا ناجا در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا اظهار داشت: جرایم نوظهور در فضای مجازی روز به روز در حال افزایش است و تامین امنیت در فضای مجازی، افزایش آگاهی و دانش سایبری کاربران از مخاطرات،آسیب های این فضا و مقابله با مجرمان حوزه سایبری از اولویت های پلیس فتا و نیروی انتظامی می باشد.
وی افزود: امروزه نقش پلیس فتا در تولید امنیت در فضای مجازی برای کاربران و آحاد جامعه نقش بسیار حیاتی، پررنگ و تاثیرگذار است و بحمدالله با تلاش همکاران خدوم و پرتلاش در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا، گام های بسیار مهم و تاثیرگذاری در این حوزه برداشته شده است و باید با تلاش های مجدانه و رصدهای شبانه روزی ضمن پایش و تولید امنیت فضای سایبری، احساس ناامنی و ترس در وجود مجرمان ایجاد شود.
جانشین فرمانده  ناجا  ادامه داد: پلیس فتا می بایست از تمام ظرفیت های خود در این مسیر دشوار استفاده کند و اطمینان دارم  این توانایی در این پلیس وجود دارد.
این مقام  ارشد انتظامی در پایان با تاکید مجدد بر انجام آگاه رسانی، اطلاع رسانی و اقدامات پیشگیرانه اجتماعی، سهم این دو حوزه را در کاهش جرایم سایبری، مهم عنوان کرد.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط