رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-06 11:50
تنظیم اندازه قلم

پ

0:53
کد خبر: 149515

بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از پلیس فتا

بازدید

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن حضور در پلیس فتا ناجا، در جلسه هم اندیشی با هیئت رئیسه و معاونان پلیس فتا شرکت کرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن حضور در پلیس فتا ناجا، در جلسه هم اندیشی با هیئت رئیسه و معاونان پلیس فتا شرکت کرد.

در ابتدای این جلسه سردار " وحید مجید " رئیس پلیس سایبری کشور ضمن تشریح اهم اقدامات و فعالیت های پلیس فتا در حوزه های ماموریت های محوله ، خواستار انجام همکاری های نزدیک در حوزه های آموزشی و پژوهشی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.

در ادامه جلسه دکتر "سورنا ستاری" معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با مثبت ارزیابی نمودن اقدامات پلیس فتا در حوزه تامین امنیت فضای مجازی کشور؛ دستیابی به تکنولوژی های جدید در حوزه سایبر فارنزیک و پیشگیری از جرایم سایبری را با استفاده از توان علمی و دانش بومی متخصصان و مؤسسات دانش بنیان تاکید کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد : زمینه های همکاری علمی و پژوهشی متعددی در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نیروی انتظامی و پلیس فتا وجود دارد و در آینده نزدیک روابط علمی و پژوهشی بیشتری میان طرفین انجام خواهد شد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط