رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-08 11:59
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 149540

شناسایی عامل فروش داروی تقلبی کرونا

شناسایی و دستگیری عامل فروش داروی تقلبی کرونا

رئیس پلیس فتا زنجان از کشف پرونده فروش داروی غیرمجاز خبر داد و گفت: متهم با تبلیغات گسترده در فضای مجازی، با فروش داروی تقلبی تحت عنوان داروی ضد کرونا از شهروندان کلاهبرداری می کرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ آدینه لو رئیس پلیس فتا زنجان در تشریح این خبر بیان داشت: در پی رصد و گشت زنی‌های مستمر و شبانه روزی کارشناسان این پلیس، مشخص شد شخصی به هویت نامعلوم در شبکه‌های اجتماعی با ترفند فروش داروی ضد کرونا از شهروندان کلاهبرداری می‌ کند، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد : با بررسی‌های فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا ، متهم به هویت معلوم در استان زنجان مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و مقادیر قابل توجهی داروی غیرمجاز تقلبی کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد ، گفت: پلیس فتا با افرادی که با تبلیغات و فروش دارو بخواهند سلامت افراد را به مخاطره بیندازند یا اقدام به کلاهبرداری نمایند، برخورد قانونی خواهد کرد.

سرهنگ آدینه لو با بیان اینکه تبلیغ و فروش دارو در فضای مجازی جرم است ، خاطر نشان کرد: شهروندان کلیه اقلام دارویی و بهداشتی را از داروخانه‌ها یا مراکز بهداشتی تهیه کنند و به نشان استاندارد مندرج در روی کالا توجه نمایند.

رئیس پلیس فتا زنجان گفت: شهروندان عزیز در صورت نیاز به مشاوره یا ارائه گزارش موارد مشکوک می‌توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی، یا از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی (110) اقدام کنند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط