رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-08 13:28
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 149565

شناسایی و دستگیری عوامل ترویج شرارت و خشونت در فضای مجازی

شناسایی و دستگیری  اراذل و اوباش مجازی در یکی از شهرهای استان

رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری عوامل ترویج شرارت و خشونت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی استان مازندران توسط کارآگاهان پلیس فتا خبرداد. 

سرهنگ دوم سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی انتشار کلیپ قدرت نمایی با سلاح گرم از سوی یکی از اراذل و اوباش‌های بنام مازندران در شبکه‌های اجتماعی و انتشار آن به صورت گسترده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی کشور و استان ، که باعث رعب و وحشت شهروندان شده بود ، پیگیری این پرونده در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود : با انجام اقدامات اطلاعاتی فنی مالک صفحه اینستاگرام ، شخصی به هویت معلوم ساکن شهرهای شرق استان مذکور، شناسایی شد و ضمن دستگیری متهم با هماهنگی مرجع قضایی و بررسی ادله از تجهیزات هوشمند وی، نامبرده به جرم خود اقرار کرد و علت انتشار این فیلم را در راستای جذب مخاطب و بالابردن تعداد دنبال کننده‌ها اعلام کرد.

سرهنگ ‌دوم خورشاد اظهار داشت :متهم با تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرپرست پلیس فتا استان مازندران از کاربران خواست : در صورت برخورد با محتوای مشکوک و مجرمانه با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir در قسمت مرکز فوریتهای سایبری گزارش دهند تا برخورد قانونی با گردانندگان این سایت ها و صفحات اجتماعی صورت گیرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط