رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش

کاربران مراقب دام شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای بدون مجوز باشند

1399-05-11 13:04
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 149566

رئیس پلیس فتا کرمان هشدار داد:

کاربران مراقب دام شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای بدون مجوز باشند

2

رئیس پلیس فتا استان کرمان در خصوص فعالیت کلاهبرداران اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی گفت: به تبلیغاتی که تحت عنوان بازاریابی شبکه‌ای در صفحات، گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود اعتماد نکنید.
 

پایگاه اطلاع ‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ امین یادگارنژاد رئیس پلیس فتا استان کرمان بیان داشت : در حال حاضر شرکت‌های زیادی در فضای مجازی تحت عنوان بازاریابی شبکه‌ای و بدون مجوز در حال فعالیت هستند.

وی افزود: فعالیت این شرکت‌ها به صورت هرمی و غیر قانونی بوده و با تبلغات گسترده در فضای مجازی به خصوص در شبکه‌های اجتماعی سعی در جذب افراد و کسب منافع مالی دارند.

این مقام انتظامی گفت: این در صورتی است که شرکت‌هایی امکان بازاریابی شبکه‌ای دارند که بایستی مجوز لازم را از وزارت صنعت، معدن‌و تجارت دریافت کنند.

سرهنگ یادگارنژاد خاطر نشان کرد: کابران برای اینکه بتوانند از فعالیت یک شرکت در فضای مجازی مطلع شوند می‌توانند با مراجعه به سایت وزارت صنعت، معدن‌و تجارت فهرست شرکت‌های دارای مجوز فعالیت را مشاهده کنند.

رئیس پلیس فتا استان کرمان اظهار داشت : کاربران می‌توانند با ارسال اسم شرکت بازاریابی شبکه‌ای به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲ از اعتبار این گونه کسب‌و کارها مطلع شوند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید