رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-11 12:11
تنظیم اندازه قلم

پ

1:04
کد خبر: 149582

دستگیری کلاهبردار فروشنده اسلحه‌های شکاری توسط پلیس فتا بهشهر

شبکه های اجتماعی

رئیس پلیس فتا استان مازندران اظهار داشت : فردی که با ایجاد کانال در شبکه‌های اجتماعی در مازندران در پوشش فروش اسلحه‌های شکاری اقدام به کلاهبرداری از تعدای شهروندان کرده بود، توسط پلیس فتا بهشهر دستگیر شد.

سرهنگ دوم سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی مراجعه چند تن از شهروندان به پلیس فتا استان مازندران مبني بر اينکه برای خريد سلاح شکاری در شبکه‌های اجتماعی اقدام کردند و به آنها کالایی تحویل داده نشده است ، پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل شد و با ثبت اظهارات شاکی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد : با توجه به ارائه مستندات توسط شاکیان و با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط تیم کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم ساکن یکی از شهرهای شرقی استان بوده که با هماهنگی مقام قضائی نامبرده دستگیر و به پلیس فتا شهرستان بهشهرمنتقل شد.

سرهنگ خورشاد بیان داشت: متهم پس از دستگیری در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی شد و با سخنان گمراه کننده قصد فریب پلیس را داشت که با هوشیاری کارشناسان پلیس فتا و روبه‌رو شدن با ادله دیجیتال انکارناپذیر جمع‌آوری شده لب به سخن گشود و به کلاهبرداری 20 نفر از شهروندان در مازندران اعتراف کرد. 

رئیس پلیس فتا مازندران به شهروندان توصیه کرد: این کانال ها صرفا به دنبال خرید و فروش اسلحه نیستند و صاحبان آن‌ها نیز این سایت‌ها را فقط برای کلاهبرداری از کاربران ایجاد کردند.
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط