رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-11 13:42
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 149588

عامل فروش اسکناس جعلی در فضای مجازی دستگیر شد

اسکناس جعلی

رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری گفت : شخصی که به‌ طور گسترده اقدام به تبلیغ و فروش اسکناس جعلی در فضای مجازی می‌کرد ، شناسایی و دستگیر شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ مرتضي عسگري، رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری گفت: درپی رصد و پایش فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا ، جوانی که اقدام به فروش اسکناس جعلی با نصف قیمت در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و واتس اپ می‌کرد مورد شناسایی قرار گرفت وجهت سیر مراحل قانونی پرونده اش تحویل مراجع قضایی شد.

این مقام مسئول افزود: متهم دربررسی های انجام ‌شده در ابتدا منکرجرم خود شد ولیکن با مشاهده مستندات پرونده لب به اعتراف گشود و بیان داشت حدود چند ماهی است با ایجاد اکانت های متعدد با عنوان فروش اسکناس جعلی در شبکه اجتماعی از تعداد حدود 2300 نفر درسراسرکشور به مبلغ بیش از 900 میلیون ریال کلاهبرداری انجام داده‌ است.

سرهنگ عسگری به شهروندان توصیه کرد: از خرید اسکناس های جعلی اجتناب کنند چرا که استفاده از پول های جعلی برای آن‌ها نیز دردسرساز خواهد شد.  

رئیس پلیس فتا استان چهارمحال و بختیاری از عموم مردم خواست : در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک آن را از طریق وب‌سایت پلیس فتا به نشانی اینترنتی www.cyberpolice.ir بخش ثبت گزارش‌های مردمی با ما در میان بگذارند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط