رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-13 11:58
تنظیم اندازه قلم

پ

1:18
کد خبر: 149643

نشست هم‌اندیشی پلیس فتا و صدا سیما با محوریت فضای مجازی

نشست تعاملی

رئیس پلیس فتا فارس از نشست تعاملی با حضور مهندس خورشید سوار معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز استان فارس با محوریت آسیب‌های فضای مجازی خبر داد.

پایگاه اطلاع ‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس در خصوص این خبر اظهار داشت: این نشست با حضور مهندس خورشید سوار معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز استان فارس ، با هدف کاهش آسیب‌های فضای مجازی و بالا بردن فرهنگ استفاده از این فضا در استان تشکیل شد.

در این نشست سرهنگ سلیمانی گفت: با ظرفیت‌های بالایی که در صدا و سیما وجود دارد و همکاری و تعامل همه سازمان‌ها و نهاد‎ها به منظور ایجاد فرهنگ مناسب در راستای استفاده از اینترنت و فضای مجازی و تبدیل تهدیدهای موجود در این فضا به فرصتی برای صیانت از جنبه‌های فرهنگی و اعتقادی کاربران، می‌توان این فضا را برای فعالیت همشهریان امن تر کرد.

این مقام مسئول افزود: چنانچه کاربران فضای مجازی از سواد کافی دراستفاده از فضای مجازی برخوردار نباشند ممکن است در برخی موارد تبعات جبران ناپذیری برای آن ها داشته باشد.

سلیمانی با تاکید براهمیت فضای مجازی از دیدگاه مقام معظم رهبری اظهار داشت: با همکاری صدا و سیما می‌توان از هجمه‌های سنگین دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی جلوگیری کرد و ضمن حفاظت از باورها و اعتقادات خود به عنوان سربازان جنگ نرم در برابر تهدیدات و آسیب‌های این فضا ایستاد.

در ادامه نشست، معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز فارس و کارشناسان پلیس فتا سرهنگ مزارعی، سرهنگ سخا و ستوانیکم سبزلون به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در جهت ارتقای وضعیت فناوری اطلاعات و فضای مجازی در استان پرداخته و راهکارهای خود را در جهت کاهش آسیب‌‌های فضای مجازی و افزایش فرهنگ صحیح استفاده از این فضا در سطح استان بیان کردند .

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط