رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-14 10:16
تنظیم اندازه قلم

پ

0:57
کد خبر: 149654

برداشت های اینترنتی غیرمجاز نتیجه اعتماد بی جا شاکی بود

عامل برداشت غیرمجاز اینترنتی در دام پلیس فتا شهرستان خدابنده افتاد

رئیس پلیس فتا زنجان از دستگیری عامل برداشت اینترنتی خبر داد و گفت: بیشتر برداشت های اینترنتی غیرمجاز نتیجه اعتماد بی جا شاکی می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ محمدعلی آدینه رئیس پلیس فتا زنجان ضمن تشریح خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان شهرستان خدابنده، مبنی بر برداشت غیرمجاز اینترنتی از حساب بانکی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از اخذ اظهارات شاکی و بررسی های فنی و پلیسی، متهم به هویت معلوم مورد شناسایی قرار گرفت و پس از هماهنگی قضایی، نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه در شهرستان خدابنده دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت : در تحقیقات صورت گرفته ، متهم به بزه ارتکابی با سوءاستفاده از اعتماد شاکی و برداشت مبالغی به صورت غیرمجاز از حساب بانکی وی اعتراف کرد.

سرهنگ آدینه لو با بیان اینکه متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد ،افزود: شهروندان از قرار دادن کارت بانکی و اطلاعات آن به افراد غیر خودداری کرده و به صورت دوره ای نسبت به تغییر رمز کارت های بانکی خود اقدام کنند.

رئیس پلیس فتا زنجان خاطر نشان کرد: کاربران در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق 110 یا سایت پلیس فتا به آدرس WWW.Cyberpolice.ir بخش  گزارش های مردمی با ما در میان بگذارند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط