رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-22 08:00
تنظیم اندازه قلم

پ

1:04
کد خبر: 149769

مایکروسافت به شما امکان می‌دهد برنامه‌های Android را در ویندوز 10 اجرا کنید

مایکروسافت به شما امکان می‌دهد برنامه‌های Android را در ویندوز 10 اجرا کنید

مایکروسافت ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران ویندوز 10 اجازه می‌دهد تا برنامه‌های اندرویدی را بطور مستقیم اجرا کنند.

این ویژگی در دستگاه‌های Samsung  Galaxy پشتیبانی شده است و به اندروید امکان می‌دهد تا برنامه‌ها را به دستگاه‌های ویندوز 10 منتقل کند.
جهت استفاده از این ویژگی، دستگاه‌‎های Samsung Galaxy باید با ویندوز 10 از طریق برنامه تلفن همراه ارتباط داده شوند.

پس از انجام این کار، کاربران با انتخاب دکمه "Link to Windows" می‌توانند لیستی از برنامه‌های موجود را همانطور که در زیر نمایش داده می شود، در ویندوز 10 مشاهده کنند.

android-on-windows-10.gif

سپس کاربران ویندوز 10 می‌توانند یک برنامه Android را اجرا کنند و به طور مستقیم آن را در پنجره خود روی دسک‌تاپ، خارج از برنامه تلفن هوشمند مشاهده کنند.
در حال حاضر فقط یک برنامه موبایل می‌تواند بطور همزمان با ویندوز 10 اجرا شود، اما مایکروسافت در نظر دارد در نوامبر 2020 از اجرای چندین برنامه برای گوشی Galaxy Note20 پشتیبانی کند.
مایکروسافت اظهار داشت که در حال رایرنی با سامسونگ است تا این ویژگی را به تعداد بیشتری از دستگاه‌ها منتقل کنند. در حالی که این ویژگی باید با بیشتر برنامه‌های تلفن همراه کار کند، اما مایکروسافت هشدار می‌دهد که ممکن است برخی از برنامه‌های تلفن همراه اجازه نمایش محتوای خود را در صفحه‌های دیگر ندهند.
جهت استفاده از این ویژگی باید از جدیدترین نسخه ویندوز 10 و همچنین آخرین به روز رسانی از برنامه تلفن همراه استفاده نمایید.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط