رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-22 12:43
تنظیم اندازه قلم

پ

1:35
کد خبر: 149780

فروشنده داروی لاغری تقلبی در فضای مجازی شناسایی شد

فروشنده داروی لاغری تقلبی در فضای مجازی در بازداشت پلیس فتا

رئیس پليس فتا تهران بزرگ از شناسايي و کشف پرونده با موضوع اقلام دارویی تقلبی خبر داد و گفت: متهم با ایجاد صفحه اینستاگرامی نسبت به فروش داروهای لاغری اقدام می کرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ داود گودرزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در تشريح اين خبر گفت: در تاریخ چهاردهم تیر  ماه 1399 در پی شکایت خانمی 31 ساله ساکن غرب تهران مبنی بر فروش داروی تقلبی در شبکه اجتماعی اینستاگرام موضوع در دستور کار پلیس  قرار گرفت .

این مقام مسئول ادامه داد : شاکی در تحقیقات صورت گرفته بیان داشت که پس از خرید دارو و مصرف آن دچار بیماری شدید شده به طوری که چندین روز در بیمارستان بستری بوده است.

وی افزود: با توجه به اظهارات شاکی ، ماموران از طریق انجام اقدامات فنی و مهندسی به هویت متهم و گرداننده آن پی بردند و پس از انجام هماهنگی با مرجع قضایی وی را طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند . 

سرهنگ گودرزی بیان داشت: در تحقیقات اولیه متهم بیان کرد که سابقا کار عطاری انجام می داده و هیچ گونه سواد آکادمیک در خصوص تجویز دارو نداشته و بدون اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو اقدام به فروش اقلام دارویی کرده است.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ خاطر نشان کرد:همشهریان مد نظر داشته باشند هرگونه فروش اقلام دارویی در فضای مجازی ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قضایی صورت خواهد گرفت .

این مقام انتظامی تصریح کرد : هم اکنون مجرمان در برخی از شبکه های اجتماعی اقدام به فروش و یا تبلیغ اقلام پزشکی و دارویی مختلفی می کنند که اکثر آنها یا کلاهبرداری بوده و یا در شرایط ناسالمی نگهداری می شوند و بعضا هم تقلبی می باشند ، لذا از هموطنان خواهشمندیم که فریب این مجرمان را نخورده و اقلام دارویی خود را صرفا از داروخانه ها و مراکزی که مورد تائید سازمان غذا و دارو می باشد تهیه کنند تا سلامت خود و خانواده شان را تضمین نمایند.

سرهنگ گودرزی از هموطنان خواست : چنانچه موارد مجرمانه از این دست را مشاهده کردند حتما از طریق مرکز فوریت های سایبری به نشانی www.cyberpolice.ir همکاران بنده را مطلع کنند تا برخورد لازم صورت پذیرد  .

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط