رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-25 09:33
تنظیم اندازه قلم

پ

1:40
کد خبر: 149835

کشف پرونده فروشنده داروهای غیر مجاز در اینستاگرام

دستگیری دختر تن‌نما در اینستاگرام

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از شناسایی و دستگیری دختر خانمی که اقدام به رفتار نامتعارف و فروش داروهای غیربهداشتی در اینستاگرام کرده بود، خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ محمدپور، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی در تشریح این خبر اظهار داشت: طی رصد و پایش فضای مجازی توسط کارشناسان این پلیس، صفحه اینستاگرامی شناسایی شد که اقدام به رفتار نامتعارف و جذب فالوور و فروش داروی غیر بهداشتی می کرد ؛ رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از پی گیری کارشناسان پلیس فتا این دختر خانم شناسایی و برای ارائه توضیحات در این پلیس حضور پیدا کرد و در اظهارات خود به کرده خود اقرار کرد و بیان داشت که پدر و مادر وی از هم طلاق گرفته‌اند و اکنون با مادر و ناپدری خود زندگی می‌کند.

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی تصریح کرد: این دختر خانم در خصوص انگیزه خود نسبت به رفتار نامتعارف در اینستاگرام بیان داشت که به علت جدایی والدین خود احساس تنهایی داشته و کسی او را درک نمی‌کرده و جهت افزایش فالوور دست به این کار زده است و با توجه به تعداد فالوور بالای پیج به توصیه ناپدری خود اقدام به فروش داروهای غیربهداشتی تقویت قوای جسمی و جنسی کرده است که چندین مورد از آرایشگاه‌های زنانه آن‌ها را خریداری کرده‌اند؛ در ادامه پرونده وی به همراه مستندات جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا ارسال شد.

سرهنگ محمدپور خاطر نشان کرد: یکی از تبعات مشکلات خانوادگی و طلاق که روی فرزندان اثرات زیادی می‌گذارد احساس تنهایی و عدم نظارت والدین بر آن‌هاست که گاهی اوقات برای رفع نیازهای خود اقدام به چنین کارهایی می‌کنند. لذا شهروندان دقت داشته باشند مراقب حضور فرزندان خود در شبکه‌های اجتماعی باشند و فرزندان خود را بدستان فضای مجازی نسپارند.

این مقام مسئول در توصیه به عموم هموطنان اظهار داشت : برای خرید دارو حتما با نظر پزشک مربوطه اقدام به خرید دارو از داروخانه‌های محل سکونت خود داشته باشند و به هبچ وجه از طریق فضای مجازی اقدام به خرید دارو نکنند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌رسان‌های‌‌ موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس‌ فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط