رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-05-25 11:03
تنظیم اندازه قلم

پ

1:31
کد خبر: 149843

اعتیاد عروس علت انتشار کلیپ کودک معتاد در فضای مجازی

001

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی از شناسايي و دستگيري انتشاردهنده کلیپ کودک معتاد در حال استعمال مواد مخدر در فضاي مجازي که بازخوردهای منفی بسیاری را به همراه داشت خبر داد.

سرگرد یوسف شاکری رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس فتا با اعلام جزئیات اين خبر گفت: در پي مراجعه یکی از شهروندان به پليس فتا و اعلام شکايت مبني بر انتشار کلیپ ساختگی از استعمال مواد مخدر توسط فرزندش در فضاي مجازي، پيگيري موضوع با جدیت تمام در دستور کار مأموران اين پليس قرار گرفت.

وي با اشاره به اینکه پس از بررسی‌های تکميلي مأموران، مشخص شد که فرد ناشناسي با ساخت صفحه‌های متعدد، اقدام به انتشار این کلیپ در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده، افزود: با توجه به حساسيت موضوع، اظهارات شاکی و مستندات به‌ صورت دقیق و کامل بررسي شد و با اقدامات اطلاعاتي کارشناسان پليس فتا متهم كه عروس خانواده بود شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه دستگیر شد.

سرگرد شاکری با بیان اینکه متهم در اظهارات خود در رابطه با چگونگی و هدف از ضبط و انتشار این کلیپ، اینگونه بیان داشت: با توجه به اینکه این کودک از اعتیاد عروس خانواده اطلاع پیداکرده بود توسط این خانم مجبور به استعمال مواد مخدر می‌شود که هم‌زمان عروس خانواده از این کودک فیلمی تهیه و ضمن تهدید به اینکه اگر برادر بزرگ‌تر و یا پدر خانواده از این ماجرا مطلع شوند کلیپ را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد. 

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی ادامه داد: متهمه پس از انتقال به پليس فتا در بازجویی‌های مأموران ضمن اعتراف به جرم خود اذعان داشت به دلیل اختلافات خانوادگي که وجود داشت اقدام به انتشار این کلیپ در فضای مجازی کرده است.

سرگرد یوسف شاکری در پايان با تاکید بر اینکه پلیس فتا سایه سار امنیت در فضای سایبری است، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه اعمال مجرمانه در فضاي مجازي مراتب را از طریق سايت اينترنتي پليس فتا به آدرس www.cyberpolice.irبا کارشناسان اين پليس در ميان بگذارند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانوني صورت پذيرد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط