رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-06-16 10:35
تنظیم اندازه قلم

پ

1:06
کد خبر: 150152

تقدیر معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان از زحمات پلیس فتا استان

بازدید

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان در بازدید از ساختمان پلیس فتا، از تلاش شبانه روزی کارکنان این پلیس تقدیر کرد و اظهار داشت : کمبودها و نیازهای مجموعه پلیس فتا در استانداری گلستان مطرح و بطور ویژه پیگیری خواهد شد . 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ ابراهیم پرسا، رئیس پلیس فتا استان گلستان در جریان بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان  از ساختمان و دوایر مختلف پلیس فتا، روند اقدامات این پلیس را تشریح کرده و ضمن بیان موانع و مشکلات پیش روی پلیس فتا، خواستار مساعدت استانداری گلستان در جهت رفع کمبودها و نیازهای این پلیس شد.

سرهنگ پرسا افزود: آمار پرونده های موجود در پلیس فتا گلستان نشان می دهد جرائم هتک حیثیت و نشر اکاذیب، برداشت غیرمجاز از حساب بانکی و کلاهبرداری رایانه ای در صدر جرائم بوقوع پیوسته در سال جاری هستند که تلاش می کنیم با آگاهسازی اقشار مختلف جامعه  میزان جرائم را کاهش دهیم.

این مقام انتظامی در ادامه اولویت اقدامات پلیس فتا را فعالیت های پیشگیرانه عنوان کرد و گفت: ما در این خصوص از همه ظرفیت ها و توانمان استفاده می کنیم اما برای اثربخشی بیشتر، هماهنگی و مشارکت همه دستگاه های مسئول ضروری به نظر می رسد.

لازم بذکر است ، در این بازدید معاون هماهنگ کننده  انتظامی استان و مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری نیز حضور داشتند.

چراغعلی معاون سیاسی و امنیتی استانداری پس از آگاهی از مشکلات و موانع فعالیت پلیس فتا، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش شبانه روزی کارکنان این پلیس اظهار داشت: کمبودها و نیازهای مجموعه پلیس فتا در استانداری گلستان مطرح و بطور ویژه پیگیری خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط