رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-06-22 11:57
تنظیم اندازه قلم

پ

کد خبر: 150289

امضاء تفاهم نامه پلیس فتا با اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان فارس

تفاهم نامه

رئیس پلیس فتا فارس از نشست تعاملی وامضا تفاهم نامه فی مابین پلیس فتا با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با محوریت آسیب‌های فضای مجازی خبر داد.

پایگاه اطلاع ‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ حشمت سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس در خصوص این خبر اظهار داشت: این نشست با حضور مهندس سهراب مختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، با هدف کاهش آسیب‌های فضای مجازی و بالا بردن فرهنگ استفاده از این فضا در استان تشکیل شد.

در این نشست سرهنگ سلیمانی گفت: با ظرفیت‌های بالایی که در اداره کار و رفاه اجتماعی وجود دارد و همکاری و تعامل همه سازمان‌ها و نهاد‎ها به منظور ایجاد فرهنگ مناسب در راستای استفاده از اینترنت و فضای مجازی و تبدیل تهدیدهای موجود در این فضا به فرصتی برای صیانت از جنبه‌های فرهنگی و اعتقادی کاربران، می‌توان این فضا را برای فعالیت همشهریان امن تر کرد.

وی افزود: همزمان با افزایش سطح دسترسی به اینترنت پرسرعت و بالارفتن تعداد کاربران، میزان جرائم نیز افزایش پیدا کرده که در این راستا  اقدام در جهت کاهش آسیب ها و تهدیدات فضای مجازی هم بیشتر از قبل احساس می شود.

این مقام مسئول بیان داشت: چنانچه کاربران فضای مجازی از سواد کافی دراستفاده از فضای مجازی برخوردار نباشند ممکن است در برخی موارد تبعات جبران ناپذیری برای آن ها داشته باشد.لذا به منظور پیشگیری از این آسیب‌ها نیاز به همکاری همه سازمان‌ها و نهادها در حوزه فضای مجازی است.

در پایان این جلسه، رئیس پلیس فتا فارس و مهندس سهراب مختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس به منظور کاهش آسیب‌های فضای مجازی و بالا بردن سواد رسانه‌ای شهروندان تفاهم نامه‌ای را به امضاء رساندند.

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط