رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-06-24 10:07
تنظیم اندازه قلم

پ

1:10
کد خبر: 150318

انتقام مجازی کارساز نبود

فتالرستان

رئیس پلیس فتا استان لرستان از شناسایی شاگرد مغازه که به دلیل اخراج از کار اقدام به هتک حیثت صاحبکار سابق خود درشبکه اجتماعی اینستاگرام می‌کرد،خبرداد.

پايگاه اطلاع‌رسانی پليس ‌فتا: سرهنگ آرش ابراهیمی رئیس پلیس فتا استان لرستان گفت: شخصی با مراجعه به این پلیس‌ مدعی شد شخصی یا اشخاصی ازطریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با ایجاد صفحات جعلی و انتشار تصاویر و پیام های ضد اخلاقی در شبکه اجتماعی اینستاگرام موجب هتک حیثیت خود و خانواده اش شده است.

وی افزود: با بررسی پیام های منتشر شده توسط کارشناسان این پلیس مشخص شد عمده پیام های منتشر شده جهت انتقام جویی است. 

رئیس پلیس فتا استان لرستان عنوان کرد:با پیگیری های فنی و اقدامات پلیسی ممتهم مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر و به این پلیس منقل شد . 

اين مقام انتظامي گفت: زمانی متهم در برابر مستندات کشف شده توسط کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت لب به اعتراف گشود و در اظهارات خود از وجود اختلاف با شاکی پرونده به علت اخراج از کارش اقرارکرد.

سرهنگ ابراهیمی ادامه داد: متهم قبلا به عنوان شاگرد مغازه شاکی فعالیت کرده است که به علت برخی مشکلات بوجود آمده شاکی وی را اخراج می کند و از ادامه فعالیت او جلوگیری می کند.

این مقام مسئول از شهروندان خواست: هشدار‌های پلیس فتا راجدی بگیرند ودرصورت بروز مشکل ومواجه با هر گونه بزه در فضای مجازی با مراجعه به پلیس فتا از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان این پلیس درجهت رفع مشکلات احتمالی استفاده کنند یا با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی درخواست خود را ثبت کنند .
 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط