رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-06-25 13:12
تنظیم اندازه قلم

پ

0:49
کد خبر: 150347

برخورد مقتدرانه و هوشمندانه پلیس فتا با جرایم سایبری 

بازدید رئیس عقیدتی سیاسی ناجا از فتا

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بر حضور مقتدرانه و هوشمندانه پلیس فتا در مقابله با جرایم سایبری و مسائل غیر اخلاقی که در تضاد با شئونات دینی، فرهنگی و اجتماعی این کشور است،تاکید کرد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین "سید علیرضا ادیانی " رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا از نزدیک ضمن بازدید از مراکز عملیاتی پلیس فتا ناجا،در جریان اجرای ماموریت های محوله این پلیس قرار گرفت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با مثبت ارزیابی کردن مجموعه اقدامات عملیاتی و آموزشی پلیس فتا، تصریح کرد : امروزه حضور پلیس فتا در فضای مجازی به معنای واقعی کلمه "حضور در میدان مبارزه و جهاد فی سبیل الله " است.

وی در ادامه بر حضور مقتدرانه و هوشمندانه پلیس فتا در مبارزه و مقابله با جرایم سایبری و مسائل غیر اخلاقی که در تضاد با شئونات دینی، فرهنگی و اجتماعی این کشور است تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین " ادیانی " در خاتمه سخنانش گفت: اصولا در بحث پاک سازی فضای مجازی و برقراری امنیت نسبی در فضای سایبری به مبحث اقدامات پیشگیرانه اعتقاد دارم و پلیس فتا هم می بایست اولویت خود را بر محور پیشگیری از جرایم سایبری متمرکز کند.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط