رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-07-08 08:07
تنظیم اندازه قلم

پ

0:58
کد خبر: 150496

معرفی اندروید 11 برای تلویزیون‌های هوشمند با تمرکز بر ویژگی های امنیتی و رسانه ای

تلوزیون های هوشمند

پس از عرضه اندروید 11 برای تلفن های هوشمند، گوگل اکنون اندروید 11 را برای تلویزیون های هوشمند راه اندازی کرده است. بسیاری از ویژگی های Android 11 برای تلفن همراه اکنون با پیاده سازی های خاص برای تلویزیون ها در دسترس است.

نسخه‌ی تلویزیون اندروید ۱۱ گوگل اکثر قابلیت‌های نسخه‌ی موبایلی این سیستم‌عامل را دارد. Google چند نمونه از ویژگی های ذاتی اندروید ۱۱ را برای تلویزیون های هوشمند نیز در نظر گرفته است، مانند بهبود عملکرد، مدیریت حافظه و امنیت حریم خصوصی.

زیرا مجوزهای یکبار مصرف به تلویزیون های Android11 منتقل می شود. دکمه های قطع صدا هم چارچوبی خواهند داشت. میکروفون فیزیکی برای ادغام بهتر با تلویزیون های دارای میکروفون های دورتر اجرا شده است.

نسخه‌ی تلویزیون اندروید ۱۱ از فناوری Auto Low Latency Mode و رمزگشایی محتوای چندرسانه‌ای با تأخیر پایین بهره می‌برد. ناگفته نماند فریم‌ورک Tuner با پیاده سازی HAL CAS بهبودیافته نیز در اندروید ۱۱ حضور دارد و برنامه های افزودنی برای اجرای HDMI CEC نیز جدید هستند.

قابلیت های گسترده جدیدی در زمینه اعلان های عدم فعالیت، کلیدهای بیداری و حالت بوت بدون صدا برای به روزرسانی های سیستم در لیست تغییرات است، اما مسلماً یکی از مهمترین پیشرفتها، پشتیبانی گسترده تر از گیم پدها است که برای هر کسی که در سرویس بازی Google Stadia مشترک شده باشد، کاربردی است.

گوگل در بیانیه اش اعلام کرد که در حال همکاری نزدیک با تولیدکنندگان تلویزیون های هوشمند است تا هر چه سریعتر اندروید ۱۱ جدید را در ماه های بعدی به مصرف کنندگان تحویل دهد.

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط