رفتن به محتوای اصلی
ثبت گزارش
ثبت گزارش
1399-07-07 09:18
تنظیم اندازه قلم

پ

0:56
کد خبر: 150506

دستگیری دارو فروش اینستاگرامی

دارو فروش

رئيس فتا اصفهان گفت: فردی كه در اینستاگرام اقدام به تبليغ قرص‌های افزایش قد کرده بود و محصولات تقلبی برای شهروندان ارسال می‌كرد توسط پليس فتا استان شناسايی و دستگير شد.

پايگاه اطلاع رسانی پليس فتا: سرهنگ مرتضوی رئيس فتا اصفهان در تشریح این خبر گفت: در پی شكايت يكی از شهروندان مبنی بر اينكه با مشاهده و خريد قرص‌های افزایش قد از طريق اینستاگرام پس از مصرف آن داروها با عوارض جانبی زياد مواجه شده است، بررسی موضوع در دستور كار اين پليس قرار گرفت.

اين مقام مسئول عنوان داشت: با بررسی‌های انجام شده توسط كارشناسان مشخص شد قرص‌های خريداری شده توسط شاكی علاوه بر اينكه افزایش قد به همراه ندارد تقلبی بوده و عوارض زيادی براي مصرف كنندگان دارد.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی توسط كارشناسان پليس فتا متهم در منزل خود كه محل فروش و توزيع انواع داروهای تقلبی کرده بود شناسايی و دستگیر شد.

سرهنگ مرتضوی با هشدار به فروشندگان داروهای غيرمجاز گفت: پليس با افرادی كه سلامت شهروندان را به مخاطره می‌اندازند با قاطعيت برخورد خواهد کرد، همچنين شهروندان به تبليغات فروش دارو و تجهيزات پزشكی در سايت‌های اينترنتی توجه نكنند زيرا بررسی‌ها نشان می‌دهد اكثر اين وب سايت‌ها اقدام به فروش تجهيزات تقلبی پزشكی و دارویی غير مجاز می‌کنند و از اين طريق اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند.

 

 

کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

700X100.gif

اخبار مرتبط